West Coast عقاب مجموعه به بخشی از ادای احترام مطابقت به اواخر فوتبال بزرگ دنی frawley می زمانی که آنها بازی St Kilda در مارس 29

تصویریAFL افسانه دنی frawley می نهایی کمپین رسانه ای پاک شده است به بازی در تلویزیون استرالیا مجموعه پس از مرگ غم انگیز.

West Coast به نظر می رسد تقریبا قطعی به بخشی از ادای احترام مطابقت به اواخر فوتبال بزرگ دنی frawley می زمانی که آنها بازی St Kilda در ملبورن مارول ورزشگاه در مارس 29.

Saints رئیس اندرو Bassat گفت: روز گذشته این باشگاه به احتمال زیاد به استفاده از آن اولین بازی خانگی فصل به افتخار frawley می که فرستاده فوتبال جهان به عزاداری هنگامی که او درگذشت و پس از او ماشین ناودان به یک درخت در نزدیکی بالار فقط یک روز پس از جشن خود را 56 تولد در سپتامبر گذشته.

سابق St Kilda کاپیتان و 240-بازی ستاره شده بود مبارزه خوبی به اطلاع عموم نبرد با افسردگی است.

“ما در حال کار به سمت یک ادای احترام مسابقه در دو دور” آقای Bassat گفت: ملبورن ایستگاه رادیویی SEN.

“همچنین کاملا در دستور کار است که چگونه ما می توانیم یک دائم به یاد دنی و همچنین مطمئن شوید که ما در حال از دست دادن میراث او.

Danny Frawley of the St Kilda Saints poses during a portrait session.
آیکون دوربیندنی frawley می از سنت کیلدا Saints شمار در طول یک جلسه پرتره. اعتبار: گتی ایماژ/گتی ایماژ

دنی بسیار مهم بود به باشگاه و frawley می خانواده باقی می ماند بسیار مهم برای باشگاه است.”

West Coast اجرایی ترور Nisbett گفت: روز گذشته این باشگاه به حمایت از ادای احترام اما هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال بحث های رسمی با St Kilda. Nisbett گفت: به طور گسترده ای را دوست داشت و احترام frawley می کرده و میراث است که به نمایندگی از خوب در بازی های ملی.

“دنی فوق العاده بود بازیکن برای پرستاران و یکی از شخصیت های بزرگ در بازی ما” Nisbett گفت.

“او یک دوست به هر کس و شخصیت اصطلاح mateship.”

Tributes for Danny Frawley are laid at RSEA PARK, the spiritual home of the St Kilda Football club the day after Danny tragically died in a car accident.
آیکون دوربینمراسم تجلیل برای دنی frawley می گذاشته در RSEA پارک خانه معنوی از سنت کیلدا باشگاه فوتبال روز پس از دنی غم انگیز تصادف اتومبیل درگذشت. اعتبار: علامت استوارت/اخبار پارسیان استرالیا, علامت استوارت

آقای Bassat است که بنیانگذاران و زمان اجرایی اشتغال غول پیکر به دنبال محدود گفت: یک گروه از بیش از 60 سنت کیلدا بازیکنان و مربیان و کارکنان صرف زمان با frawley می خانواده در بالارات هفته گذشته در یک عاطفی پیش فصل مزرعه باقی بماند.

“این بدیهی است که چیزی است که مردم هنوز هم در حال آمدن به شرایط با و آن را هنوز هم دشوار است برای مقابله با” او گفت:.

“او فوق العاده کاپیتان فوق العاده بنده به باشگاه و کسی که هنوز هم درگیر با این باشگاه در زمان عبور خود را.

“باقی مانده است که بسیار دشوار است و به عنوان یک باشگاه ما در حال کار برای مطمئن شوید که ما را فراموش نکنید دنی میراث.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>