West Coast مدافع جاش Rotham هل دور یک انتخاب با صفحه نمایش قوی در عقاب’ WAFL ابتدا بازی را در برابر پوست

میچ Woodcockغرب استرالیا

Josh Rotham and Jack Petruccelle. West Coast Eagles training at Lathlain.
آیکون دوربینجاش Rotham و جک Petruccelle. West Coast عقاب آموزش در Lathlain. اعتبار: Danella Bevis/غرب استرالیا Danella Bevis

West Coast مدافع جاش Rotham قرار داده است دست خود را برای یک دور انتخاب با عملکرد قوی برای عقاب’ WAFL تیم در ابتدا بازی را در برابر پوست تندر در Joondalup.

Rotham که قبل از فصل به تعویق افتاد با یک مصدومیت همسترینگ شد و یکی از مستقل از هنرمندان برای عقاب در 6.13 (49) به 7.5 (47) پیروزی.

اخبار مدافع تام کول از دست رفته دو ماه پس از عمل جراحی بر روی انگشت شست و انگشت شکسته است باز کردن درب برای 22 ساله که بازی چهار بازی آخر فصل.

Fremantle مهره سخت کانر Blakely در پاسخ به axing با بهترین ها در زمین عملکرد برای پوست گرفتن دست خود را برای اولین بار در توپ در تعدادی از مسابقات به کار به خوبی در کنار تام شمال و لوقا ولنت.

Fremantle مشمول جارویس پینا نشان داد اعتماد به نفس زیادی بیرون آمدن از نیمه اما پژمرده دیر است.

سابق Docker هیدن Ballantyne نشان داد او هنوز هم کالا را با دو گل به عنوان رعد و برق عمیق ترین رو به جلو در حالی که زیر 18 نماینده تایرون تورن نشان داد سرعت خود را و مهارت های هیجان انگیز با تعداد زیادی از درخشان اجرا می شود.

Former Docker Hayden Ballantyne makes a break during the Round 22 AFL match between the Fremantle Dockers and the Essendon Bombers.
آیکون دوربینسابق Docker هیدن Ballantyne باعث می شود یک استراحت در دور 22 AFL مسابقه بین Fremantle کامیون و Essendon بمب افکن است. اعتبار: GARY روز/AAPIMAGE

Brayden Ainsworth و Hamish Brayshaw شد بهترین Eagles’ هافبک ایستاده در میان برخی از بازیکنان جوان و از بالا تا بازیکنان در حالی که سال اول sp کلوم Jamieson تحت تاثیر قرار با حمله خود را بر روی توپ هر دو تا رو به جلو و در خود محدود دقیقه در چین و چروک وتاه.

متاسفانه برای عقاب به نظر می رسد آنها نمی توانید بازی صدمه ندیده با مدافع بن جانسون نه بازی بعد از نیم ساعت هم به دلیل مشکوک شانه چپ آسیب است.

هر دو sp تام Hickey و هری ادواردز برای عقاب ذخایر با وجود اینکه نام در پیش فصل در برابر برخورد Fremantle.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im