West Coast مربی آدم سیمپسون معتقد است AFL فصل است که به “بسیار متفاوت” در سال 2020

میچل Woodcockغرب استرالیا

West Coast coach Adam Simpson is juggling a number of things at the club at the moment.
آیکون دوربینWest Coast مربی آدم سیمپسون دستکاری تعدادی از چیزهایی که در این باشگاه در حال حاضر است. اعتبار: دانیل کرسن/AFL عکس/AFL via Getty Images

West Coast مربی آدم سیمپسونها اذعان AFL فصل می گذرد “را به نگاه بسیار متفاوت” و این باشگاه است که شدت دستکاری رفاه کارکنان خود و بازیکنان و همچنین کار برای آماده سازی این باشگاه برای فصل امیدوار سرگیری.

وجود دارد مذاکرات از بهترین سه فینال سری کلمات پایانی دور و حتی خوشه ای از بازی ها در کشورهای مختلف برای تیم های متعدد به عنوان AFL به نظر می رسد به بهترین روش مقابله با 2020 فصل باید با آن پیش بروید.

سیمپسون گفت: یکی از اصلی او تمرکز در لحظه کار کردن چگونه به بهترین تیم خود را آماده برای نهایی 16 دور.

“یک شیر تغلیظ شده و فشرده فصل چیزی است که ما رو به سر ما در اطراف” سیمپسون گفت 7News شب گذشته.

“که احتمالا آنچه در آن مانند به نظر می رسد در شرایط از یک روز استراحت چه کنیم با سفر ما خوشه تا بازی.

“همه آن چیزهایی است که برای آینده.

“ما فقط در تلاش برای کار کردن چگونه همه چیز کار با زمانی که ما به عقب می آیند و بازی است.”

سیمپسون انتظار می رود بسیاری از بازیکنان خود را به شروع به حل و فصل جدید خود را به صورت عادی به عنوان آنها همچنان جدا از این باشگاه است.

“همه چیز تغییر همیشه ساعت برای همه ما,” او گفت:.

“بنابراین در حال حاضر ما شروع به نگاه در برنامه های خود را و چگونه ما می تواند حفظ تناسب, حفظ, درگیر, اتصال, اجتماعی, درست مثل هر کس دیگری با تمام برنامه های که شما می توانید دریافت کنید. سعی کنید به نگه داشتن آنها را مثبت نیز هست.

“این بدیهی است که مانند هر کس دیگری واقعا عجیب و غریب, هفته تلاش برای مقابله با فوتبال یک چیز است اما همچنین تلاش برای مراقبت از خود و خانواده و انجام کار درست برای جامعه و اقامت درگیر با کارکنان ما و بازیکنان است که در این باشگاه در حال حاضر است.”

سیمپسون گفت: AFL صحبت شد با سهامداران خود در مورد تغییرات احتمالی به فصل و آنچه در آن ممکن است مانند زمانی که آنها بازگشت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>