‘ما در حال انتظار برای یک Hail Mary’: یوسیمیتی کارکنان اخراج میان coronavirus همه گیر

یکی از کارکنان داخل شرکت-بسته پارک ملی یوسیمیتی اغلب می شنود از دوستان در مورد چگونگی فوق العاده باید آن را به پناهگاه در محل در نزدیکی آبشارهای خروشان و بی سر و صدا سیرا نوادا مراتع هم مرز با یاد گرانیت کوه.

واقعیت نبوده است به عنوان شاعرانه. گذاشته و کارکنان تعجب می کنم وقتی که پارک را بازگشایی و اگر آنها یکی دیگر از چک در حالی که racking تا بدهی برای خرید مواد غذایی در بیابان – نیاز به 3 مایل رفت و برگشت پیاده روی برای برخی به یک فروشگاه در دره یوسمیتی. شاتل اتوبوس متوقف در حال اجرا پس از محبوب کالیفرنیا پارک بسته به بازدید کننده در ماه مارس است.

این هفته حدود 90 شاتل رانندگان اتوبوس و پارک حمل و نقل کارگران بدتر اخبار: اخراج. خود را اخراج نیاز به آنها را به ترک Yosemite توسط مارس 21. پارک شاتل انتظار نمی رود که به اجرای دوباره تا اوایل 2021.

در میان اخراج: مردم بدون خانواده و یا هر همسایه از جمله سابق پرورش جوانان و برخی از سالمندان دیرین Yosemite کارگران است.

“آیا شما می دانید که چگونه دلخراش آن است که برای دیدن یک 70 ساله گریه ؟” کارگر گفت: قطره قطره در مورد یکی از این دیرین Yosemite کارکنان در حال بیرون کردند.

این اولین گزارش Yosemite اخراج صرفا به دلیل اخراج ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Yosemite را صاحب امتیاز – یوسمیتی مهمان نوازی یک شرکت تابعه از Philadelphia-بر اساس Aramark برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با اخراج کارکنان پنج شنبه. مدیران شرکت گزارش به آنها گفت که بارها و بارها Aramark است “بزرگواری” به آنها تا اواخر این ماه به ترک به جای 72 ساعت است. کارکنان امیدوار بودند برای حفاظت بیشتر در میان همه گیر از “Aramark خانواده” – یکی دیگر از عبارت گزارش مورد استفاده قرار گیرد چندین بار توسط Aramark رهبران در طول تماس.

Aramark سخنگویان نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. خدمات پارک سخنگویان معوق به Aramark خواستار این موضوع یک Aramark روابط کارکنان موضوع است.

Aramark کارگران مصاحبه برای این داستان به نام نمی شد به دلیل کارمند نگرانی های آن می تواند بر آینده خود اشتغال یا فعلی پارک مسکن.

آنچه در مورد رژیم صهیونیستی است. Newsom را اخراج moratoriaum?

این Yosemite اخراج هستند با وجود رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را خواستار ایالت مهلت قانونی برای اخراج طریق مه 31.

معلوم نیست چه سفارش مربوط به زمین های فدرال از جمله پارک های ملی است. یکی Yosemite کارمند گفت: Aramark رهبران تاکید کرد که این شرکت حق اخراج آنها از آنجا که مسکن خود را است مشروط بر اشتغال است. Aramark کارکنان در یوسمیتی پرداخت حدود 100 دلار در ماه برای زندگی مشترک مسکن کارکنان.

در Sequoia and Kings Canyon National Parks به جنوب کارکنان خود را صاحب امتیاز, Delaware North ساخته شد به ترک این پارک ها در پایان ماه مارس.

یوسمیتی مانند سایر پارک های سراسر کشور باقی می ماند بسته به طور نامحدود. پارک مقامات اعلام کرد در ماه گذشته که تاریخی خود را Wawona هتل نمی خواهد بازگشایی این سال است.

پارک اعلام نکرده چه مدت آن اتوبوس را بیکار نشسته اما کارکنان گفت: آنها گفته شد که آنها نمی خواهد دوباره اجرا کنید تا ژانویه 2021. اخراج کارگران گفت: آنها تضمین شده آنها می توانید شغل خود را به عقب زمانی که اتوبوس شروع به در حال اجرا دوباره – و یا که Aramark کارکنان در بخش های دیگر نیز نمی تواند اخراج در برخی از نقطه زیر خود را اخراج. Aramark استخدام حدود 1,200 Yosemite مهمان نوازی کارگران است.

اگر Yosemite می کند بازگشایی به بازدید کنندگان این تابستان بدون, اتوبوس, حمل و نقل یکی از کارکنان گفت: “ترافیک در حال رفتن به بسیار بد است. … در این تابستان در حال رفتن به یک کابوس. مردم فقط نیاز به دور ماندن از یوسمیتی.”

یوسمیتی تا به حال حدود 4.6 میلیون بازدید کننده در سال 2019.

پارک اتوبوس در وقفه

یکی از کارکنان گفت: به آنها گفته شد شاتل خواهد بود از کمیسیون برای مدت طولانی به دلیل اجتماعی فاصله نگرانی – سواران قادر به ماندن به اندازه کافی دور از هم در داخل اتوبوس.

بازدید کننده شکایت سال گذشته در مورد غیرمنتظره Yosemite اتوبوس و انتظار طولانی منجر به خدمات پارک دادن Aramark اتمام حجت در سال 2019: بهبود خدمات اتوبوس و یا در صورت مجازات های مالی.

یکی حمل و نقل کارگر گفت: بخشی از مشکل این بود Aramark نمی سفارش قطعات برای مکانیک برای تعمیر اتوبوس در موقع.

این اتوبوس شاتل انتخاب کنید تا بازدید کنندگان در درجه اول در اطراف دره یوسمیتی و متفاوت از YARTS اتوبوس است که حمل و نقل بازدید کنندگان به پارک.

Aramark قصد دارد به نقد کردن تعطیلات و بیمار تا زمان اخراج کارکنان باید پول به ترک یوسمیتی یکی از کارگران گفت: اما برخی از آنها کمی به سمت چپ. مدیران را تشویق کارگران به استفاده از آن یک زن و شوهر از سال پیش به آنها گفت: به عنوان COVID-19 شد بیشتر از یک نگرانی در آمریکا

در غیر این صورت آنها گفت: Aramark مدیران آنها را ارائه نکاتی مانند رفتن به پناهگاه بی خانمان و یا گرفتن کمک های بیکاری چه بسیاری از آنها هنوز هم در حال انتظار برای دریافت.

یکی از کارگران گفت: آنها امیدوارند فرماندار مداخله برای جلوگیری از اخراج.

“ما در حال انتظار برای یک Hail Mary در حال حاضر. که در مورد آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de