“ما بسیار خوشحال هستیم’: Sonoma County بازگشایی رستوران پاسیو ناهار خوری

یک شنبه آفتابی در بر داشت برخی از رستوران ها و کافه ها و از wineries سرو غذا در خارج از منزل در زیر آخرین آرامش منطقه سونوما کانتی را stay-at-home منظور با هدف مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما بسیار خوشحال هستیم” گفت: Mike Goebel صاحب خود ارضایی باغ آبجو در طول پتالوما رودخانه که در آن او در خدمت حدود 150 مراجعان برای ناهار با فصل تابستان درجه حرارت از 80 درجه است.

“این است که حق ما کوچه” Goebel گفت و اشاره کرد که در جای خود امکانات 350, هوای آزاد, کرسی می کند و دو سوم از کسب و کار خود را در خارج. “ما زنان با آب و هوا.”

همچنین خوشحال بودند حدود 30 از کارکنان خود را که در بازگشت به شغل خود را پس از اخراج اعمال شده توسط بهداشت عمومی shutdown در اواسط ماه مارس ،

رستوران ها و بارها ماشین منگنه از wineries اتاق مزه و صنایع دستی مشروب بودند مجاز به خدمت نشسته غذا در خارج از منزل تحت تجدید نظر, منظور, موثر صبح روز شنبه و در ادامه این شهرستان را به تلاش برای بازگشایی یک رمق اقتصاد حیرت زده توسط یک سطح رکورد بیکاری در ماه آوریل است.

هتل ها, رستوران ها, کافه ها و کارخانه های لبنی بودند ضربه سخت از دست دادن 14,400 شغل در ماه آوریل به عنوان شهرستان نرخ بیکاری افزایش یافت و به 15.2% به احتمال زیاد به بالاترین سطح در نزدیک به 80 سال است. در ماه مارس این شهرستان بود که در آنچه اقتصاددانان در نظر اشتغال کامل با 3.7 درصد نرخ بیکاری.

تجدید نظر سفارش مجموعه شرایط را برای پاسیو ناهار خوری با بیش از 10 نفر از همان خانواده نشسته در همان جدول است. آنها نیاز نمی شود نشسته 6 فوت از هم جدا اما تمام جداول باید 6 فوت بین آنها است.

همه اعضای حزب باید نشسته در همان زمان.

درایو از طریق تحویل و حمل کردن مواد غذایی خدمات تشویق و الکل ممکن است تنها به عنوان بخشی از یک وعده غذایی با خرده فروش الکل برای رفتن اجازه بعد از ناهار خوری. سرگرمی ممنوع است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de