‘ما ایران در این تلاش’: Sonoma County police حرکت برای پایان دادن به استفاده از بحث سبد

افزایش Sonoma County police chiefs را منع افسران خود را از با استفاده از یک بحث سبد است که می تواند کشنده باشد اگر اعمال نادرست با استناد به نصب و اعتراض عمومی و دولتی گاوین Newsom منظور تعلیق آموزش تکنیک.

روسای پلیس در سانتا رزا کالیفرنیا, رونرت پارک سباستوپول هلدزبرگ, کلووردیل و کوتاتی همه ممنوع استفاده از کاروتید نگه دارید که نیاز به افسران برای قرار دادن یک دست گردن یک فرد و اعمال فشار بر هر دو طرف به کاهش جریان خون از طریق شریان کاروتید باعث میشود فرد به از دست دادن هوشیاری.

هنگامی که انجام نادرست این مانور دارای پتانسیل برای مسدود کردن راه هوایی یک فرد به جای.

محلی تغییر سیاست آمد و به عنوان حداقل چهار شهرستان سونوما شهرداران را امضا کرده اند تعهد خواستار شهرداران سراسر کشور به اصلاحات خود را در شهرهای’ پلیس در استفاده از زور سیاست در پی ملی ناآرامی بیش از خشونت و بدرفتاری از مردم از رنگ. تلاش پیشگام برادر من حافظ داد, ابتکار ایجاد شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

در امضای این تعهد آن شهرداران که نشان دهنده سانتا رزا کالیفرنیا, هلدزبرگ و سونوما متعهد به نقد و بررسی محلی استفاده-از-نیروی سیاست تعامل با جوامع خود برای ورودی گزارش یافته های خود را بررسی و در نهایت تعمیرات اساسی خود را با استفاده از نیروی پروتکل های.

سانتا رزا شهردار تام Schwedhelm سابق سانتا رزا رئیس پلیس گفت که او را تشویق کرده است همه سونوما کانتی شهرداران به امضای تعهد است. او پیش بینی ترین رهبران محلی خواهد ثبت نام و عضویت او در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر در سانتا رزا برای رسیدگی به استفاده از زور توسط پلیس.

“ما در ایران در این تلاش” Schwedhelm گفت. “این بسیار قوی تر اگر شما می شنوید که هر شهردار متعهد به این است.”

تقریبا تمام محلی روسای پلیس گفت: آنها بازدید خود از حذف نگه دارید به عنوان یک دائم اندازه گیری هر چند پتالوما رئیس پلیس کن Savano گفت: آژانس مشغول به کار بود با رهبران شهر به انجام یک بررسی از کاروتید نگه دارید قبل از تصمیم گیری برای ممنوعیت نهایی.

“ما در حال شنیدن در مورد آن در تمام سطوح مختلف” Savano گفت: از نگرانی های بیش از استفاده از کاروتید نگه دارید. “من احساس آن را در بهترین منافع برای افسران ما و جامعه ما را به حالت تعلیق (نگه دارید) در حال حاضر است.”

در روز دوشنبه Sonoma County Sheriff را تایید آنها ممنوع استفاده از کاروتید نگه دارید پس از شهرستان مستقل حسابرس در این دختر آسیایی انگشتی ناوارو, اعلام تغییر سیاست در ایمیل و رسانه های اجتماعی پست های قبلی که روز است. این تغییر سیاست نیز به ویندزور و سونوما ادارات پلیس که کارکنان توسط کلانتر, پرسنل از طریق قرارداد بین هر شهر و کلانتر ،

سانتا رزا کالیفرنیا و کوتاتی ادارات پلیس به دنبال ممنوعیت از کاروتید نگه صبح سه شنبه در حالی که دیگر سازمان ها — سباستوپول رونرت پارک هلدزبرگ و کالیفرنیا — آغاز شده بود مراحل قبل در این دختر آسیایی انگشتی ناوارو را اعلام.

سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو که مسئول نظارت بر بخش دوم بزرگترین گشت نیروی, گفت که او آمد به این تصمیم پس از یک مجموعه جامع از گفتگو با کارکنان و اعضای جامعه.

“من تا به حال برخی از خوابی; من تا به حال در مورد آن فکر می کنم” رئیس ناوارو گفت: ممنوعیت کاروتید نگه دارید. “نگرانی از این است که با داشتن این گزینه و رفتن به یک سطح بالاتر از نیروی. اما با این آموزش ما دریافت می کنیم در حال حاضر ما در حال بهتر مجهز شده به عنوان افسران و گزینه های دیگر در دسترس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>