‘ما هنوز در ورود دوم’: مقامات نگرانی مردم سهل انگاری به عنوان کسب و کار بازگشایی

با میله ورزشگاه تفریحی و سینما در میان بسیاری از بخش های اقتصادی مورد برای بازگشایی, برای اولین بار از ماه مارس آن خواهد بود آسان به احساس مانند coronavirus پشت سر ما — به عنوان اگر سونوما کانتی در آستانه حرکت فراتر از کابوس است که این بیماری همه گیر از سال 2020 است.

با پایان هفته کمی خواهد شد که پشت در سالنهای ماساژ ناخن سالن بچه ها, ورزشی بازی ها, اجاره برای تعطیلات و کاباره ها در میان آنها است.

اما مقامات دولتی می گویند هر گونه موفقیت در حرکت رو به جلو است مشروط بر پایین نگه داشتن ادامه داد: انتقال هنوز هم رمان ویروس است که به کشته شدن نزدیک به 115,000 آمریکایی تقریبا از 5000 در کالیفرنیا از جمله چهار به صورت محلی.

مردم ممکن است بیرون رفتن دوباره انجام کسب و کار و داشتن یک زمان خوب است. اما توانایی خود را برای ادامه انجام این کار بستگی به مداوم و گسترده با رعایت اقدامات شناخته شده برای کمک به مهار این ویروس را گسترش خواهد داد.

“وجود دارد یک نقطه عطف در حال حاضر” سرپرست جیمز گور گفت: به تازگی. “این واقعیت که ما هنوز در ورود دوم.”

“ما در حال حرکت از مسطح منحنی به زندگی با COVID و زندگی با COVID چیزی است که مردم نیاز به شروع به آماده شدن برای” او گفت:.

که نیاز به آماده سازی برجسته شد شنبه شب هنگامی که سونوما کانتی اعلام کرد که 30 مورد جدید از COVID-19 یکی از بزرگترین روز پرش در موارد پس از همه گیر آغاز شد.

ماندن آماده به معنی مقاومت در برابر اصرار به ترک صورت پوشش مکرر و هدفمند دست شستن اجتماعی فاصله و دیگر mitigations مرکزی به بهداشت عمومی تلاش در جای خود قرار داده از ماه مارس زمانی که کروناویروس اولین بار مشاهده می شود در ایالات متحده است.

خطر شکست را بارها تصور “موج دوم” طولانی پیش بینی شده برای ضربه زدن در پاییز هر چند اخیر مدلسازی مشورت با دولت نشان می دهد افزایش در کالیفرنیا در ژوئیه آغاز و اوج در ماه اوت یا اوایل سپتامبر.

Sonoma County Health افسر Sundari Mase محلی گفت: مدل سازی است که هنوز هم در آثار. اما او شده است محتاط در مورد تلاش برای “نگاه در کریستال توپ” به خصوص با توجه با تجربه قبلی مدلسازی که تا کنون دست کم گرفت تاثیر یک countywide پناهگاه در محل سفارش اعمال شده در مارس را در محدود کردن coronavirus انتقال است.

Mase می گوید در حال حاضر که هر گونه تغییر در ميزان عفونت در ارتباط با بازگشایی اقتصاد بستگی دارد چگونه به خوبی کسب و کار اعمال می شود بهترین شیوه های مدیریت با هدف پیشگیری از بیماری از فرد به فرد بین کارکنان و مشتریان با یکدیگر و در هر فرد مراقبت در از سرگیری زندگی عمومی است.

“چگونه این اقدامات موثر خواهد بود ؟ این سوال بزرگ” Mase گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. “آنها خواهد شد به عنوان موثر به عنوان پناهگاه در محل بود ؟ ما نمی دانیم که پاسخ به آن است.

“ما نمی دانیم که تا چه حد این اقدامات کاهش کمک خواهد کرد که ما همچنان به نگه داشتن که منحنی, تخت, اما من فکر می کنم در حال حاضر آن را به یک دوره جدید از زندگی با COVID. ما در خارج وجود دارد در حال حاضر. ما فقط باید سعی کنید بهترین های ما به دنبال به حدی است که ما می توانیم این اقدامات کاهش.”

شواهد از نیاز به انجام این کار در همه جا. جدید COVID-19 عفونت خونتان در سراسر کشور حتی به عنوان ایالت ها اجازه می دهد افزایش اجتماعی و فعالیت های اقتصادی است.

کالیفرنیا موارد — اگر افزایش شدت کمتر از ایالات آریزونا آرکانزاس و کارولینای جنوبی — شده اند در, روشن, روند صعودی از اواخر ماه مه. تعداد کلی جمعه رسیده 3,660 یک روز ضربت دوم تنها به 30 مه هنگامی که موارد جدید شروع به پریدن کرد 3,705 با توجه به California Department of Public Health.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>