‘ما در حال بیمار از آن’: خشم بیش از پلیس قتل خرد ما

مینیاپولیس (AP) — آمریکایی ها از خواب بیدار شد یکشنبه به سوخته و شیشه ای-پهن کردن خیابان ها در ده ها تن از شهرستانها پس از دیگری شب از ناآرامی های سوخت خشم بیش از بدرفتاری با آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس که در پاسخ به خشونت با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

دهها هزار نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق خیابان ها در اعتراض به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که فوت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را تا زمانی که او متوقف تنفس. اما بسیاری از تظاهرات غرق هرج و مرج به عنوان شب افتاد: ماشین ها و کسب و کار بودند را به آتش کشیدند. عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” شدند و رنگ در سراسر ساختمان. آتش سوزی در یک سطل زباله سوخته در نزدیکی دروازه های کاخ سفید است.

خشم برانگیخته شده توسط Floyd مرگ مرکب coronavirus همه گیر را ترک کرده است که میلیون ها نفر از کار کشته و بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده از جمله نامتناسب تعداد از مردم است.

“ما مریض هستید. پلیس در حال خارج از کنترل” می گوید اولگا سالن گفت: در واشنگتن “آنها ، وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از مرده پسران است.”

مردم آتش به تیم ملی, ماشین انداخت بطری در افسران و گران ویندوز از عرض حمل دور تلویزیون و موارد دیگر حتی به عنوان برخی از معترضان از آنها خواست برای جلوگیری از. در Indianapolis, متعدد, عکاسی گزارش شده از جمله یکی که در سمت چپ یک شخص مرده در میان اعتراضات و اضافه کردن به مرگ و میر در دیترویت و مینیاپولیس در روزهای اخیر.

در مینیاپولیس, این شهر که در آن معترضان آغاز شد, پلیس سربازان دولت و اعضای گارد ملی نقل مکان کرد به زودی پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در اثر شکستن تظاهرات.

حداقل 13 افسر پلیس مجروح شدند در فیلادلفیا و حداقل چهار وسایل نقلیه پلیس بودند به آتش کشیدند. در شهر نیویورک خطرناک درگیری هایش بارها و بارها به عنوان افسران دستگیری و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد دو NYPD موبایل گردش به جمعیت تظاهر کنندگان بودند که با فشار دادن یک مانع در برابر یکی از آنها و pelting آن با اشیاء. چند نفر زدم به زمین. معلوم بود اگر هر کسی صدمه دیده بود.

“اشتباهات است که اتفاق می افتد نیست اشتباهات. آنها در حال تکرار خشونت جرائم تروریستی و مردم باید برای جلوگیری از کشتار مردم سیاه و سفید” بروکلین معترض مریل Makielski گفت.

یک شبه حکومت تحمیل شده بود در بیش از یک دوجین از شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله آتلانتا, Denver, لس آنجلس, مینیاپولیس, سانفرانسیسکو و سیاتل.

چند گوشه از امریکا بودند دست نخورده از معترضان تنظیم آتش سوزی در داخل رنو را در شهر به راه اندازی پلیس گاز اشک آور در سنگ پرتاب تظاهرکنندگان در فارگو داکوتای شمالی. در سالت لیک سیتی تظاهرکنندگان بدبختانه یک ماشین پلیس و روشن آن را به آتش کشیدند. پلیس گفت: شش نفر دستگیر شدند و یک افسر مجروح شد و پس از زده بودن در سر با چوب بیس بال.

توسط سپیده صبح, پاکسازی در حال حاضر شروع به در نشویل در امتداد خیابان برادوی شناخته شده برای آن معروف honky tonks — پس از معترضان را شکست ویندوز روشن آتش سوزی و تخریب قطب های نور است. پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر که حداقل 30 کسب و کار و ساختمان ها آسیب دیده بودند.

جمهوری گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مجاز استقرار بیش از 3000 سرباز گارد ملی به آتن ساوانا و دیگر شهرستانها که در آن بیشتر تظاهرات برنامه ریزی شده بود در روز یکشنبه ، کمپ در حال حاضر تایید شده تا 1500 Guardsmen برای کمک به اجرای 9 p. m. روز شنبه مقررات منع رفت و آمد در آتلانتا.

“معترضان نیاز به می دانم که ما در حال رفتن برای حمایت از تلاش های خود را در صلح آمیز و بدون خشونت اعتراض” کمپ گفت: ایستگاه تلویزیونی WSB اواخر روز شنبه. “آشوبگران نیاز به دانستن است که ما خواهید بود وجود دارد … به آنها را به زندان اگر آنها در حال از بین بردن جان و مال.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de