‘ما در حال حرکت به همان سرعتی که ما می توانیم’: سانتا رزا آماده برای باز کردن شهر 1st بی خانمان اردوگاه

این مقدار حرکت به یک سطح جدید از توجه و صرف برای مبارزه با بی خانمانی مزمن گفت: Sonoma County سرپرست Shirlee زین. اما اورژانس مراحل باید دیده می شود به عنوان اقدامات موقت و به عنوان بخشی از یک مدت های طولانی به محل طرح بیشتر شهرستان را بی خانمان ساکنان را به مسکن دائمی, او گفت:.

“ما نباید بیش از حد از خود راضی در مورد این واقعیت است که ما نمی ثابت مشکل دراز مدت” زین گفت.

مقامات شهرستان ابراز امید است که افراد بی خانمان که تبدیل کردن تست — آیا با توجه به عدم وجود علائم بی علاقگی یا بی اعتمادی نسبت به دولت — در نهایت رضایت. مقامات نگران هستند اردوگاه با گردش و آن دسته از ساکنان که سرپرستی ضروری کسب و کار با توجه به شهرستان سخنگوی Rohish لعل.

سلامت عمومی پرستاران میله میله به فن را به encampments در سراسر منطقه به انجام coronavirus swabbing او گفت: هر چند هیچ تنظیم جدول زمانی برای که به اتفاق می افتد. این شهرستان همچنین قصد دارد به رایگان پارچه ماسک بهداشتی کیت و جوراب, او گفت:.

کمک رسانی کارگران در خیریه کاتولیک, Santa Rosa, بزرگترین های محلی بی خانمانی ارائه دهنده خدمات شده است آوردن علامتی مردم در برای تست به عنوان آنها را برای مردم برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از بیماری های دیگر گفت: Jennielynn هلمز سازمان ارشد برنامه افسر.

بدون نتایج مثبت برای coronavirus یافت شده اند که در توسعه و یا در سام جونز, شهر متعلق به پناهگاه نظارت خیریه کاتولیک, او گفت:.

هلمز اذعان کرد که همه گیر است و اساسا تغییر شکل از تلاش های محلی به خانه افراد بی خانمان. آیا این اراده سیاسی و کمک های مالی وجود دارد و به حفظ چنین تلاش باقی مانده است دیده می شود, او گفت:.

“ما در بی سابقه بار و بی سابقه بار تماس به اقدام بی سابقه ای در راه های بسیاری برای پاسخ به بحران و وضعیت در مقابل ما” هولمز گفت.

بی خانمانی انتظار می رود

چالش این است که محدود به منطقه خلیج و یا, California, هر چند بی خانمانی در اینجا شده است تشدید توسط دولت را بدنام مسکن گلایه. در میان همه گیر و بی سابقه ای افزایش بیکاری بی خانمانی در سراسر کشور می تواند رشد به 45 درصد با توجه به یک مطالعه از دانشگاه کلمبیا. در کالیفرنیا این افزایش می تواند 20 درصد از 150,000 به 180,000 با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دن O’flaherty, یک استاد که به مطالعه اقتصاد بی خانمانی برای چند دهه.

برخی از مقامات منتخب می گویند این پاسخ ها باید به همان اندازه سریع و تهاجمی در مرحله ملی.

تشکر. جرد هافمن, D-San Rafael, پیشنهاد ایجاد 200,000 جدید فدرال کوپن مسکن و اضافی 500,000 دو سال کوپن برای افرادی که تبدیل شدن به بی خانمان در طول coronavirus بیماری همه گیر. خود بیل هم اضافه اتاق متل ها و rv ها و Airbnb واحد به لیست واجد شرایط مسکن که در آن بخش 8 کوپن را می توان مورد استفاده قرار گیرد.

هافمن که منطقه شامل بسیاری از سونوما کانتی غرب سانتا رزا سوار را از طریق شهرستان چند هفته پس از پناهگاه در محل سفارش تحمیل شد. او شاهد “بسیاری از مردم که هنوز زندگی در مجاورت نزدیک به یکدیگر و در یک بسیار آسیب پذیر بیماری است.”

این شهر افتتاح موفق اردوگاه, “همراه با تمام سرویس ها و پل ها از بی خانمانی است که لازم است” می تواند یک گام مثبت است.

“شما نمی خواهید برای عادی encampments در فضاهای عمومی. که پاسخ به بی خانمانی. اما در همان زمان شما باید بهداشت عمومی ضروری است در حال حاضر است که به خطاب و در برخی از راه های ارائه فضا و مدیریت آن است که تنها راه برای انجام آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de