‘ما فقط ویران’: آشپز محلی می میرد از موتور سیکلت تصادف آسیب

وقتی کلیتون Dorney نبود پخت و پز او با بهره گیری از خارج از منزل.

Dorney یک زن 31 ساله آشپز از سباستوپول عاشق پیاده روی و قایقرانی در رودخانه. او به خصوص دوست شکار قارچ است که او مورد استفاده در پخت و پز خود را.

“او واقعا تا به حال شور و شوق برای خارج از منزل” گفت: Alea Reimann او 28 ساله است. “اگر او نبود کار او در خارج از منزل انجام چیزی.”

روز یکشنبه Dorney درگذشت به عنوان یک نتیجه از آسیب های خود را از توفنده خود سوزوکی موتور سیکلت به پشت یک درخت پیرایش کامیون غرب رونرت پارک یک زن و شوهر از روز قبل. مقامات گفتند Dorney به احتمال زیاد شد سرعت و قادر به متوقف کردن موتور سیکلت خود را در زمان قبل از برخورد به کامیون.

“ما فقط ویران” پدرش گفت: کیت Dorney که در NFL برای شیرها دیترویت در دهه 1970 و 80. “خشت بود که چنین جنب و جوش مرد جوان در اوج خود … سلامت و شادی در زندگی است.”

کلیتون Dorney متولد شد و در نارنجی. زمانی که او در مهد کودک, او و خانواده اش نقل مکان کرد به Sonoma County, جایی که او زندگی می کردند بوده است. او در بازی بسکتبال در تحلیل مدرسه به پدرش گفت که به تدریس زبان انگلیسی و مربی فوتبال در کاردینال نیومن دبیرستان در اوایل 2000s.

پس از فارغ التحصیلی از تجزیه و تح, Dorney مورد مطالعه در سانتا رزا Junior College برنامه آشپزی. او یک آشپز با تجربه و کار در چندین رستوران در شهرستان از جمله مونتی ” سانتا رزا آندروود نوار و اغذیه فروشی و مشروب فروشی در Graton و Handline در سباستوپول پدرش گفت. Dorney عاشق پخت و پز با مادر خود, کاترین Dorney که یک آشپز با استعداد خودش.

Dorney جان سالم به در با پدر و مادر و خواهر و مادر بزرگ مریم Harger. او همچنین انتظار یک پسر — خواهر خود زندگی می کند که والدز در آلاسکا است نه ماه باردار و پیش بینی تولد هر روز در حال حاضر.

“(Clayton) بوده ام واقعا بزرگ عمو,” او گفت: گریه. “او واقعا هیجان زده در مورد آن.”

اعضای خانواده توصیف Dorney به عنوان یک نوع بخشنده فرد است. Reimann گفت: او برادر بود “همیشه” و بسیار دوستانه بود و اغلب در تلاش برای تشویق مردم اگر آنها با داشتن یک روز بد.

“او می خواهم اولین کسی باشید که به قرض دادن یک دست به یک دوست در نیاز” پدرش گفت. “من قصد دارم او را از دست ندهید و من فکر می کنم بسیاری از افراد دیگر خواهد شد ، او به خوبی دوست داشت.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>