‘ما با احتیاط در حال حرکت رو به جلو’: شهرستان آسانسور coronavirus محدودیت در بزرگترین بازگشایی پس از خاموش کردن

Sonoma County مقامات بهداشت در روز جمعه صورت گرفت مهم ترین مراحل در عین حال نسبت به بازگشایی یک طیف وسیع تری از کسب و کارهای محلی و فعالیت های بلند همه گیر محدودیت های که منع مردم از رستوران ناهار خوری, اتاق ها, مراکز خرید, مو سالن و خانه عبادت برای نزدیک به سه ماه.

دکتر Sundari Mase سلامت افسر گفت: این شهرستان در حال ملاقات با بسیاری از دولت معیار برای ادامه بازگشایی با نرخ پایین از بستری شدن در بیمارستان حجم بالا و تست کافی بیمارستان ظرفیت. شهرستان است که هنوز هم پشت در دو معیار نرخ جدید مورد تأیید و عرضه فشرده-تخت های مراقبت — اما Mase گفت: میزان موارد جدید به نظر می رسد که وارد کردن.

“به همین دلیل من احساس می کنم کاملا راحت در این نقطه در حال حرکت به جلو با این مهم بخش تجدید نظر” Mase گفت. “ما با احتیاط در حال حرکت رو به جلو است.”

جدید بهداشت, منظور, موثر شنبه در 12:01 a. m. اجازه خواهد داد که از سرگیری در فروشگاه های خرده فروشی, خرید, در رسانه ها که آن را در حال حاضر شده است مجاز داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها از wineries و brewpubs در فرد خدمات کلیسا و کوتاهی مو و یک ظاهر طراحی شده در آرایشگاه و سالن.

سفارش جدید همچنین اجازه می دهد تا تعدادی از فعالیت های تفریحی از جمله از سرگیری منشور قایق گشت و گذار برای ورزش ماهیگیری و اجاره تجهیزات کمپینگ و paddleboards و یا باد کردن کیکس محبوب در رودخانه این زمان از سال است. شنا و تناسب اندام کلاس اجازه خواهد داشت در استخرهای برای ورزش است.

با هر محدودیت برداشته می آیند بهداشت و ایمنی با هدف نگه داشتن خطر ویروسی انتقال کم و مقامات جمعه تاکید کرد. اقدامات احتیاطی شامل کاهش تعداد مشتریان برای ترویج, فیزیکی, فاصله, پوشیدن پوشش صورت در حالی که در داخل خانه و یک رژیم روزانه از سلامت خود-چک برای کارکنان و مشتریان است.

“این باید به عنوان یک بازگشت به حالت عادی” جدید بهداشت سفارش متحده است. “ویروس موجود است. هنوز هم وجود دارد روشن و در حال حاضر خطری برای جامعه با آن ادامه داد: انتقال است.”

به منظور کسب و کار را تشویق می کند به ادامه و منظقه فعالیت های که در آن ممکن است به کاهش خطر ابتلا به عفونت.

بسیاری از کسب و کار متاثر از آخرین تغییرات درهم در روز جمعه به آماده شدن برای پیاده روی در مشتریان است.

دبی McCormick صاحب Sunnyside کلبه در منتکیتو مرکز خرید برنامه ریزی برای بازگشایی در فروشگاه خرید در ساعت 9 صبح روز شنبه. مک کورمیک گفت که زمانی که مقامات بهداشت به چراغ سبز به منظقه خرید او بخواهند صفحاتی دوباره مرتب فروشگاه خود را به بسیاری از موارد در هدیه خود را و صفحه اصلی دکور فروشگاه قابل مشاهده از طریق جلو پنجره.

در حال حاضر او تا به حال به پیکربندی فروشگاه برای پیاده روی خریداران.

“من بسیار هیجان زده و عصبی” McCormick گفت. “این یک مقدار زیادی از کار گرفتن این فروشگاه آماده به مردم پشت در چون من رفته از طریق بسیاری از مشکلات همه چیز را به صورت ظاهری به طوری که مردم می تواند پنجره مغازه. و در حال حاضر من نیاز به قرار دادن همه چیز به عقب و آن را به یک مقدار زیادی از کار.”

آخرین تغییرات به بهداشت محلی سفارشات دقیقا دو هفته پس از ماسه ساخته شده و آخرین تغییرات و یک کمی بیش از یک ماه پس از اولین گام بزرگ در نظر گرفته شد به بازگشایی این شهرستان در پی مارس 18 shutdown.

در مه 4, بهداشت مقامات مجاز برای ساخت و ساز بیشتر به رزومه کاری خارج از, آتش مناطق و سست محدودیت در املاک و مستغلات و چشم انداز شرکت های نمایندگی مجاز و فروش ماشین, دوچرخه, فروشگاه گل, گلف و استخر پاک کننده. منظقه خرده فروشی بازگشت و یک هفته بعد و در مارس 23, رستوران ها اجازه داده شد در فضای باز ناهار خوری همراه با wineries بارها و brewpubs به عنوان طولانی به عنوان آنها در خدمت مواد غذایی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>