به خوبی آماده سالخورده مراقبت

جکسون Lavell-لیبوسلتن Dunsborough بار

Counsellor Liz Thompson is providing psychological support in these uncertain times.
آیکون دوربینمشاور لیز تامپسون ارائه حمایت روانی در این زمان نامشخص است. اعتبار: جکسون Lavell-لی/بوسلتن-Dunsborough بار Jackson Lavell-Lee

متفقین بهداشت حرفه ای و مراقبت از سالمندان امکانات باید با هم متحد شده در آماده سازی برای وقوع COVID-19 در جنوب غرب است.

استفاده منظم از دست sanitiser ماسک و 1.5 متر فاصله باید اجرا شود در اطراف افراد بالای 60 سال و کودکان زیر پنج سال ،

آسیب پذیر ترین نیاز به پشتیبانی با دقت برنامه پزشکی. Capecare اجرایی Stephen Carmody گفت: سازمان در حال توسعه یک رویکرد گام به ویروس روش: پیشگیری; آمادگی; پاسخ; و بازیابی.

“ما در حال حاضر در آمادگی فاز و ما به احتمال زیاد هولناک هنگامی که این ویروس می کند رسیدن به جنوب غرب اما ما به دنبال در مدیریت علائم و قرنطینه در مرکز ما,” او گفت:.

“ما نمی توانیم وانمود کنیم ما می توانید آن را از اینجا و ما نیاز به واکنش نشان می دهند با دقت بسیار … ما باید فوق العاده محتاط. نمی تواند راضی اما وحشت نکنید یا از آن طول می کشد حس خوب و بهداشت خوب.”

برتر خوانده شده را علامت McGowan اعلام کرد محدودیت در بازدید کنندگان به مسکونی سالخورده مراقبت از امکانات. “هر کسی که در خارج از کشور و یا در تماس با یک مورد تایید شده از COVID-19 ظرف دو هفته ممنوع است از مراجعه به مراقبت از سالمندان, خانه,” او گفت:.

سالخورده مراقبت از ساکنان تنها قادر به دریافت یک دیدار در روز با حداکثر دو نفر دیدن.

COVID-19 تبدیل کرده است زندگی روزمره ما در راه است که قبلا غیر قابل تصور است.

تکان دادن دست, رفتن به سینما اجازه دهید به تنهایی رفتن به سینما و یا aor شلوغ میخانه و جدول و در تعطیلات خارج از کشور در حال تمام کردن لغو fofor آینده قابل پیش بینی. بسیاری از در حال کار از خانه و بسیاری در حال کار از خانه و تاکید کرد در مورد از دست دادن شغل, چگونه برای مقابله با وحشت خرید و یا پتانسیل ملی شده است.

جنوب غرب و مشاوره ارائه خدمات برای کسانی که غرق اضطراب با توجه به پیامدهای اجتماعی از COVID-19.

مشاور لیز تامپسون گفت: مردم نیاز به سعی کنید به منظور محدود کردن بیش از حد اطلاعات در رسانه های اجتماعی به یکی از به روز رسانی از اطلاعات قابل اعتماد دو بار در روز.

“مردم … نیاز به استراحت از به روز رسانی های مداوم و استفاده از وقت خود را سازنده تر با ورزش, نور خورشید و یا درگیر شدن با افراد دیگر,” او گفت:.

“این می تواند طاقت فرسا تبدیل شده و کسانی که احتکار کاغذ توالت از آن است که تلاش برای کنترل محیط اطراف ما از آنجا که ما در بی سابقه بار اما خواب خوب, بهداشت, پشتیبانی شبکه مثبت و مکانیسم های مقابله ای کاملا مهم است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>