‘ما آن را در زمان بعدی’: 49ers طرفداران سوار سوپر باول اوج پایین در سانتا رزا میله

یک شاعر معروف گفت: امید است با پر و بال.

برای ادی Bernal, مدیر, از, پیروزی, خانه ورزش, نوار در کانون در سانتا رزا امید بود تازه فشرده مارون با توجه آغشته با ایمان خود را در سان فرانسیسکو 49ers را خانه وینس لومباردی جایزه.

“من آن را به خشک شویی من آماده بود برای امروز” گفت: Bernal. “من خوش شانس کت و شلوار.”

هر صندلی در نظر گرفته شد در آلاینده های ورزشی, نوار, چهره سوگند به سمت دیوار پوشش داده شده در ادم تنومند و بدقواره تلویزیون های قرمز و طلایی و سفید در سراسر اتاق.

در پایان, آن را بهتر است برای برنده شدن اما حماسی فصل بود ارزش 31-20 از دست دادن به Kansas City Chiefs. برای طرفداران که جمع شده بودند در سانتا رزا آب سوراخ آنها به اشتراک گذاشته شده نهایی از این سوار rollercoaster یکشنبه, لحظات زمانی که پیروزی اجتناب ناپذیر به نظر می رسید و آبشاری تحقق است که Kansas City Chiefs را غنیمت.

“ما آن را در زمان آینده” گفت: Shawn Dungan که اصرار بر کشیدن خود را شریک دایان Hamdun از خانه خود را در شهر ردوود به زادگاه خود سانتا رزا گذشته چهار بازی به عنوان امید خود را رشد است که خود را مادام العمر تیم ممکن است آن را به پایان.

سانتا رزا بود که در آن Dungan تماشا 49ers تبدیل شدن به قهرمان در سال 1995. او به یاد چگونه یک نشت آبجو کولر منحرف تخته کف در آن روز. او می خواست به عقب بر آنچه احساس مقدس زمین. جمعه که شد mom mastering را 5th Street نوار و جلو پنجره در مرکز شهر سانتا رزا.

“او در من بیدار شد در 4 در صبح یک ماه پیش و گفت:” ما باید به تماشای بازی در سانتا رزا,’ ” Dungan یک معلم مهد کودک است ،

Dungan قابل درک است که از خود گذشتگی. پس از همه او را به نام پسر او پس از طبقه 49ers کارفرمایی جو مونتانا طولانی قبل از آنها ملاقات کرد. برای چند هفته گذشته آنها بازگشت و برای بازی تبدیل شدن به طور منظم در E Hotel and mom mastering است. آنها در حال صحبت کردن در مورد در حال حرکت در اینجا روزی پایین جاده.

پایین نوار جیک Kulina سانتا رزا در ابتدا گفت که او تنها می تواند بیان احساسات خود را در مورد این از دست دادن با چهار واژه نامه.

به عنوان از دست دادن روشن شد وجود دارد اشک. مردم را در آغوش گرفت. آنها سر خود را در دست خود.

تقریبا بلافاصله همه چیز منتقل شده است.

“ما تا به حال چنین یک اجرای خوب این فصل بود حماسه” Kulina گفت. “این مرا شگفت زده می کند ما در این دور کردم.”

Garoppolo است که در اوایل زندگی حرفه ای او, او گفت:.

بهتر است به را دوست داشتم و از دست داده ؟

“همیشه” Dungan گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>