هماهنگ دزد سرمایه گذاری در اعتراض به هرج و مرج در منطقه خلیج در اطراف ما

“آنها وجود دارد برای تنها یک هدف و آن بود به غارت,” او گفت:.

در منطقه خلیج سان Francisco توییتهایی هشدار از غارت و شورش تبدیل به غلط هر چند آنها به رهبری برخی از کسب و کار به دید و ممکن است تلاش برای منحرف کردن پلیس در جای دیگر. ریچموند پلیس توییتی که یک ساختگی و شایعه در رسانه های اجتماعی از یک افسر بودن شات رخ داده در اطراف این زمان یک قابلمه فروشگاه غارت شد.

گروه دزد زده یک سری از فروشگاههای جعبه بزرگ در شیکاگو سمت جنوب در روز یکشنبه در حالی که به صورت دوره ای تماس 911 به دروغ گزارش که بازار چندین مایل دورتر بود و در حال غارت, Alderman ری لوپز گفت.

توسط پلیس با عجله به بازار برای پیدا کردن هیچ کس وجود دارد دزد تا به حال نقل مکان به یکی دیگر از فروشگاه بزرگ و زنگ زد اضافی گزارش نادرست به دوباره لرزش پلیس کردن مسیر خود است.

“این یک بازی whack-a-mole” لوپز گفت.

در موارد دیگر کاروان از 10 یا بیشتر اتومبیل را بکشید تا به یک فروشگاه, سر و صدا, ویندوز, سپس صبر کنید در این نزدیکی هست برای دیدن اگر پلیس می رسند. اگر آنها نمی, برخی از همان اتومبیل را به بار با کالا و سرعت خاموش.

بی میلی از افسران به استفاده از زور در میان تشدید نظارت از تاکتیک های پلیس دارای جسارت دزد گفت: یوجین o’donnell استاد از پلیس مطالعات در نیویورک John Jay College of عدالت کیفری.

“همه شما باید بگویم پلیس است به هیچ چیز و آنها را به انجام هیچ چیز نیست,” او گفت:. “و آنها به طور ضمنی گفته بودن هیچ کاری انجام نمی.'”

برخی از shoplifters نمایش داده می شود تعجب آور brazenness راه رفتن از فروشگاه با کالاهای سرقت رفته است. تلویزیون هلیکوپتر اسیر برخی از مردم در حال تغییر به خود pilfered لباس خارج از ساحل طولانی مغازه و یک دزد تلاش برای نزدیک تنه یک ماشین پر شده با لباس در ولنوت کریک مرکز در نزدیکی اوکلند.

کلی از آملدا گفت: این شهرستان شروع به دریافت یک دسته در همه چیز پس از اعمال شب حکومت در روز دوشنبه. وی با اشاره به وجود یک تمایز روشن بین معترضان که از دست شدم در حالی که نشان دادن عدالت اجتماعی و دیگر افرادی که در ایران قیام به سرقت.

“برخی از سوختن انجام شد از خشم و قابل فهم بود,” او گفت:. “اما استراتژیک غارت شد و قطعا برای منافع شخصی. آن را به جلو فشار جامعه نگرانی ها در مورد خشونت پلیس و اصلاحات است.”

___

تارم گزارش از شیکاگو است. آسوشیتد پرس خبرنگاران برایان Melley و جان Antczak در لس آنجلس و آلن Suderman در ریچموند, ویرجینیا کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>