Weinstein داور: #MeToo جنبش بود و نه یک عامل در دادگاه

نیویورک — داوران که محکوم Harvey Weinstein از تجاوز به عنف و تجاوز به در نظر نمی آزمایشی این مفاهیم برای #MeToo جنبش یکی از اعضای هیأت منصفه گفت: در مصاحبه ای پخش جمعه.

“بدون صفر کاملا صفر” داور درو Malbin گفت: “فردا صبح.” “از آنجا که این کار و آن چیزی است که از ما خواسته شد انجام دهد.”

او افزود: “این امر می تواند یک جعل و تزویر از این روند به عوامل خارجی و اند که وزن ما در فرایند تصمیم گیری و نهایی يافته است.”

Weinstein, 67, شد, مجرم شناخته دوشنبه تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و از نظر جنسی آزار دستیار تولید میمی Haleyi در آپارتمان خود در سال 2006. او چهره امکان سال در زندان زمانی که او محکوم به اعدام در ماه مارس است.

Malbin که مشخص شد در CBS مصاحبه برای اولین بار نام او به تنهایی و گفت: داوران در زمان درد به تصمیم گیری بر اساس قانون و شواهد.

او گفت: بازیگر نقش مکمل زن در مورد شهادت 2013 حمله موجه حکم گناه به اتهام سوم-رشته, تجاوز به عنف, یک بار کمتر از درجه اول اعتقاد راسخ به دنبال دادستان.

“نبود تجاوز به عنف در درجه اول” Malbin گفت. “وجود دارد هیچ اجبار فیزیکی با خطر آسیب بدنی یا مرگ. اما وجود دارد هیچ اجازه داده می شود با وجود عدم مقاومت فیزیکی و یک فرد معقول و منطقی باید شناخته شده است که وجود دارد اجازه داده شده است که در نمونه است.”

Weinstein گفته است که هر گونه تماس جنسی رضایت طرفین بود. وکلای او قول داده اند که به درخواست تجدید نظر این محکومیت.

در آغاز محاکمه قاضی James Burke هشدار داد منصفه: “این محاکمه است نه یک همه پرسی در #MeToo جنبش است.”

Weinstein سابق Hollywood mogul یک مجروح به عقب و دیگر مشکلات سلامتی شده است و در بللوو بیمارستان جناح برای زندانیان در حالی که در انتظار انتقال به شهر نیویورک Rikers Island زندان پیچیده است.

پرسیده شده توسط CBS’ گیل پادشاه که آیا Weinstein باید در زندان Malbin گفت: “این که برای من می گویند.”

“شما می دانید من می توانم می گویند که یک مرد هم سن و سال خود و از زمان سلامت کلی جمعیت در Rikers برای تلفن های موبایل مانند یک مکان خطرناک” Malbin گفت.

همچنین جمعه تازه unsealed دادگاه رونوشت نشان داد که Weinstein وکلا می خواستم داوران مباشر لگد کردن مورد برای لبخند دادستان جوآن Illuzzi-Orbon به عنوان او به سمت چپ دادگاه پس از یک زمان بعد از مذاکرات. Illuzzi نمی پاسخ به این داور.

Weinstein وکیل دیمون Cheronis خواسته برنارد کودی حذف on Feb. 21 فقط پس از داوران ارسال می شود توجه داشته باشید نشان می دهد آن را به بن بست رسیده در دو جدی ترین اتهامات عنوان شده بود اما به اتفاق آرا حکم بر آنهایی که دیگر.

“همانطور که ما ترک خانم Illuzzi شد نشستن در صندلی خود را. داور یک راه می رفت و نگاه در جهت لبخند زد و گفت: بزرگ یا خوب آخر هفته” Cheronis شکایت کرده که قبلا مهر و موم شده بحث در قاضی نیمکت.

“من فکر می کنم که مشکل ساز است به حداقل می گویند,” وکیل اضافه شده است.

برک را تکذیب کرد Cheronis’ درخواست حذف کودی از داوران گفت: “هیچ مشکلی با داور یکی بود که به سادگی لبخند هنگامی که او را ترک دادگاه.”

متن ارز ارائه شد به خبرنگاران گفت که شکایت کرده است که دادگاه افسران اشتباه به چخ آنها از دادگاه در حالی که بحث بود که تا به حال.

پس از یک تعطیلات آخر هفته خاموش منصفه زمان فقط دو ساعت بیشتر از مذاکرات برای رسیدن به یک حکم در تمام هزینه. سپس کودی به خبرنگاران گفت: روند بود “ویرانگر است.” او نمی استادانه درست شده.

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها قربانیان جنایات جنسی مگر اینکه اعطای مجوز به عنوان Haleyi انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im