آخر هفته باران برگ سونوما کانتی به دور نرمال برای اواسط بهار

آخر هفته طوفان آورده بسیار مورد نیاز باران به Sonoma County, اما این منطقه هنوز باقی مانده بود با بیش از نیمی از متوسط آن در اواسط بهار و رطوبت اندک شانس ابتلا به این خدمات ملی آب و هوا روز یکشنبه گفت.

آخر هفته باران در حال سقوط بیشتر در شنبه به مبلغ 0.87 اینچ در سانتا رزا آوردن فصلی مجموع به 17.74 اینچ — 54 درصد از 32.59-اینچ به طور متوسط برای 5 آوریل هواشناس Duane ieee smart grid روز یکشنبه گفت.

“آن کمک کرد اما ما هنوز هم در پشت,” او گفت:, و اضافه کردن آن “را باران سیل به هر نقطه در نزدیکی طبیعی است.”

یکی دیگر از 17 اینچ باران مورد نیاز خواهد بود در حال حاضر و 30 ژوئن “که قصد ندارم به اتفاق می افتد,” ieee smart grid گفت.

باران سال اجرا می شود از طریق Oct. 1 اما قابل توجه باران از ماه جولای به بعد به نادر بودن است, او گفت:.

وجود 40 درصد احتمال بارش باران دوشنبه بعد از ظهر به مقدار یک چهارم از یک اینچ در اکثر.

آخر هفته باران آمد از یک جفت از طوفان پایین آمدن از خلیج آلاسکا که تحویل سنگین ترین بارش در جنوب و شرق منطقه خلیج از جمله حدود 5 اینچ در کوهستانهای سانتا کروز.

در سیرا برف در مجموع می تواند بالا 2 پا در برخی از مناطق, در حالی که قله می تواند تقریبا دو برابر است که. رانندگان بودند خواست به استفاده از احتیاط در جایی که برخی از جاده را بسته بودند.

آفتابی آسمان در حال انتظار برای بازگشت روز سه شنبه در سونوما کانتی با یک شب درجه حرارت بالا از 66 درجه و صعود به پایین 70 دوشنبه و پنج شنبه و باران انتظار می رود برای کل هفته.

Accuweather خصوصی پیش بینی سرویس است که دوربرد چشم انداز انتظار دو روز باران بقیه مارس و هیچ یک در ماه مه با درجه حرارت در 70s به همه ماه است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>