“ما می خواهیم برای پیدا کردن راه امن به شروع به جمع آوری دوباره’: محلی و رهبران مذهبی نگاه به بازگشایی خانه عبادت

مشتاق به ادامه پرستش با هم و در ادامه خدمات خود را به کل جامعه سونوما کانتی سازمان های مذهبی می خواهید را شامل می شود در کاهش همه گیری های مربوط به ممنوعیت که باید آنها را موظف به بستن درهای خود را و تبدیل به خدمات مجازی.

با پارک و فروشگاه و کسب و کارهای دیگر محدود به دست آوردن آزادی از دو هفته بهداشت عمومی سفارشات به ماندن در خانه و ماندن دور از هم رهبران حدود 60 مبتنی بر ایمان سازمانها باید دستورالعمل های پیشنهادی برای بازگشایی تدریجی.

“ما می خواهیم برای پیدا کردن راه امن به شروع به جمع آوری دوباره” آدم Peacocke یک کشیش سابق و رهبر غیر رسمی ائتلاف گفت: شهرستان سرپرستان در روز سه شنبه.

اما همراه با بازگشایی کلیساها و کنیسه و معنوی مراکز رهبران مذهبی می خواهم عرض برای رسیدگی به نیازهای عمومی در یک زمان از استرس و عدم اطمینان و مشکلات مالی.

“ما جماعت متعهد به سلامت و رفاه این جامعه است. این دلیل است که ما جامعه … را گرد هم آورده و در ایمان و سوخت عشق” گفت: Peacocke سابق پاستور در شهرستان زندگی یاران سانتا رزا جماعت مسیحی.

پاسخ دهندگان به یک نظرسنجی در این شهرستان مبتنی بر ایمان جامعه یافت که تقریبا همه برخی از 300 جماعت ارائه خدمات به ارزش میلیون ها دلار به نیازهای عمومی از جمله کمک به سالمندان جوانان و افراد بی خانمان. در طول پناهگاه در محل خدمات گسترده شامل مراقبت از کودک برای کارگران ضروری و ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است.

“با تشکر از شما برای آوردن این سطح از آسایش” سرپرست Lynda هاپکینز گفت.

هیئت مدیره در زمان هیچ اقدامی در چهار صفحه “COVID-19 بهترین شیوه” راهنمای ارائه شده توسط این ائتلاف و سرپرست جیمز گور گفت: بعد از آن خواهد بود بررسی و احتمالا اصلاح شده توسط مسئولان شهرستان این هفته آینده و آنلاین پست به عنوان سیاست عمومی.

Peacocke گفت: او مشغول به کار بود با گور و سرپرست Shirlee زین پس در این شهرستان اقامت در خانه سفارش تحمیل شد در ماه مارس و گور در مصاحبه ای گفت: او “خیلی لعنتی الهام” توسط ائتلاف ،

هر اصلاح بهداشت عمومی به منظور “باز می شود تا راه های تازه برای ما به خدمت و کمک می کند تا ما فراموش کار ما” Peacocke گفت:, و اضافه کرد که این دستورالعمل در نظر گرفته شده بودند “ما را قادر به ادامه به ارائه به امید و کمک به جامعه ما است.”

این ائتلاف شامل نر و ماده رهبران کاتولیک پروتستان انجیلی یهودی و غیر مذهبی جماعت, او گفت:, و تقریبا همه منتقل شده به خدمات آنلاین و موعظه و استفاده از 21st کانال زوم Facebook و YouTube به ارائه پیام است که تاریخ را برای هزاران سال.

رهبران مذهبی دیده می شود گسترده افزایش حضور در مجازی خدمات از “افرادی که آغاز شده و در حال سپاسگزار برای ارتباط و پیام آنها را بشنود گفت:” Peacocke است که با همکاری رئیس ROC سونوما کانتی یک ذخیره شبکه ای تشکیل شده برای رسیدگی به بازیابی از سال 2017 آتش سوزی.

دستورالعمل توصیف جزئیات در یک فرایند سه مرحله ای از محدودیت های فعلی جمع آوری و اجتماعی فاصله برای “pre-virus شرایط” است که در آن گروه های ایمان خواهد عمل بدون محدودیت اما بازگشت به محدودیت “ممکن است لازم باشد برای امنیت عمومی.”

Peacocke گفت: این دستورالعمل در نظر گرفته شده بودند به آینه چهار مرحله طرح مشخص شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در اواخر ماه گذشته شروع به بازگشایی دولت در اقتصاد است.

اولین گام را در حفظ و کلیساها به روی عموم بسته است اما اجازه می دهد ضروری کارکنان به کار در داخل و جلسات گروه تا 10 نفر است. بزرگتر تجمعات می تواند اجازه داده می شود در کلیساها با توجهی پناهگاه و سالن جلسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de