‘ما فکر کردیم که او قرار بود به ما شلیک’: مسلح مظنون تسلیم شد و پس از جستجو در اثر شلیک گلوله

پلیس یک مرد شنبه در چندین سلاح گرم جرائم ساعت بعد از شاهدان در جنوب غربی سانتا رزا گفت: آنها تو را دیدم یک مرد مسلح با یک تفنگ ساچمهای قصد انتقام خود را آسیب دیده وانت و بعد از آن صدای شلیک گلوله شنیده.

2:21 بعد از ظهر گزارش باعث بزرگ اجرای قانون پاسخ در نیمه صنعتی منطقه خاموش سباستوپول جاده بسته شدن این منطقه برای ساعت به رانندگان و هوشمند آموزش ترافیک.

ساعت پس از تماس اولیه پلیس دستگیر کارل Walburg, 62, از سانتا رزا به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم brandishing یک اسلحه گرم غفلت تخلیه از یک اسلحه گرم و خرابکاری. بدون آسیب گزارش شده است.

Walburg گرفته شده بود به زندان پس از مخفی از افسران و نمایندگان که swarmed این منطقه است. او تسلیم بدون حادثه و مقامات بهبود یک تفنگ ساچمهای گفت: سانتا رزا Sgt. هیروشی Yaguchi. او نمی تواند می گویند روز شنبه که در آن او خود را پنهان و یا چرا او تصمیم گرفت تا در نهایت خودش را به من بدهید.

Sonoma County Sheriff دفتر فرستاده معاونان و آن هلیکوپتر به کمک در جستجو برای شک دارم.

چهار مرد بودند که کار بر روی ماشین در یک گاراژ در منطقه بعد از ظهر شنبه گفت: آنها با نزدیک شدن توسط یک مرد رانندگی, سیاه, Chevy Silverado با پایان دادن به عقب که به نظر می رسد شده اند به شکست به عنوان اگر آن را به حال شده است در یک خراب است. راننده گفت که او به دنبال مردم او بر این باور بودند که مسئول آسیب به کامیون خود را ظاهرا به انتقام مکانیک گفت.

او را وانت رفت و در اطراف به سمت مسافر و از جیبش یک دو خمرهای شکل تفنگ ساچمهای و در زمان راه رفتن به سمت شمال از اموال رابرتز در خیابان یکی از مردان گفت.

لحظاتی بعد آنها شنیده حداقل سه نفر شلیک شد.

“ما زد داخل فروشگاه دلیل ما فکر کردیم که او قرار بود به ما شلیک” گفت: Ed پارسا, یک مرد کار با چهار مکانیک که به نام پلیس.

Yaguchi گفت که او نمی تواند تایید شهود حساب شنبه شب اشاره کرد که پلیس تا به حال هنوز برای نهایی کردن گزارش های خود را در این حادثه.

یک مگس کش زدن تاکتیکی تیم بود و در راه در 5:20 بعد از ظهر حدود سه ساعت پس از جستجو کردم در جریان در هم ریخته حیاط پر از ساختمان های متعدد و میریزد وسایل نقلیه و ولگرد مواد که ممکن است ارائه سرپناه برای کسی که به دنبال مکان هایی برای پنهان کردن.

سباستوپول جاده بسته بود برای چند بلوک بین Dutton خیابان و روغن زیتون, خیابان, جلوگیری از برخی از ساکنان از وارد شدن در داخل و خارج از خانه خود و یا دسترسی به وسایل نقلیه خود را.

هوشمند برای چندین ساعت نیز متوقف قطار آن از طریق منطقه در درخواست از پلیس. آن را از سر خدمات پس از 6 p. m. و اشاره کرد که فوری شمال و عازم جنوب قطار خواهد بود به تعویق افتاد.

کلانتر هلیکوپتر هنری 1 کمک سربار برای چند ساعت از اعطای وام به حس محاصره وجود داشت که بیش از یک منطقه بزرگ از جنوب غربی سانتا رزا همسایه ها گفت.

“این درست است nerve-wracking” یکی از ساکنان می گوید.

Walburg برگزار می شد در سونوما کانتی زندان در شب شنبه با قید وثیقه تعیین شده در $30,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>