‘ما از تظاهرات مسالمت آمیز’: سانتا رزا رئیس پلیس مرتکب به بررسی تاکتیک های پلیس

معترضان آمد چهره به چهره با سانتا رزا رئیس پلیس Ray ناوارو در یک بحث داغ در سالن شهر پارکینگ شنبه پس از توزیع مسئولان شهرستان امضا نامه درخواست آنها پال خواستار قطع بودجه دولت سانتا رزا اداره پلیس.

صدها نفر از مردم جمع شده بودند در دادگاه مربع شروع و در 4:30 بعد از ظهر برای جوانان-رهبری تظاهرات در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. این دومین تجمع جوانان در یک هفته به افتخار جورج Floyd — the 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به او برگزار شد چهره را در خیابان و فشرده زانو خود را به پشت گردن خود را برای چند دقیقه.

“برای دیدن که جوانان در ادامه این عدالت اجتماعی (جنبش) — آن را به ارمغان می آورد و من امیدوارم که در این نسل جدید است که ما را در نهایت به پایان سوء استفاده سیستمیک و سیستماتیک نژادپرستی” گفت: Kimberly Barbosa, 30, از سباستوپول.

روز دوشنبه به دنبال تظاهرات بیش از یک هفته از سونوما کانتی تظاهرات که آینه تظاهرات در سراسر کشور در ابراز خشم و انزجار بیش از خشونت پلیس علیه مردم رنگ.

“ما از تظاهرات مسالمت آمیز,” ناوارو گفت: این گروه است. “من در کنار شما وجود دارد. من متعهد می تواند به شما است که ما در حال رفتن به بررسی سیاست های ما.”

او به زودی پس از بسیاری در میان جمعیت فریاد و انتقاد از او را برای تنها ماندن برای چند دقیقه.

به عنوان جمعیت در دادگاه مربع رشد چند نفر آمدند تا به صحبت در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی. سانتا رزا ساکن کهربا Garduno, 21, خواندن با صدای بلند آخرین کلمات از افرادی که کشته شده اند در طول حوادث.

به زودی پس از, جمعیت راهپیمایی جنوبی در سانتا رزا خیابان به شهرستان سالن که در آن صدها نفر از مردم در امضا نامه درخواست شهردار تام Schwedhelm سابق شهرستان رئیس پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس و اختصاص این پول به برنامه های دیگر مانند مسکن و خدمات اجتماعی.

در حالی که وجود دارد ناوارو آمد برای دیدار با معترضان. شادی Ayodele, 18 پرسید: چرا رئیس اداره پلیس دریافت خیلی پول مالیات دهندگان و که در آن است که بودجه در جریان است.

“ما با دیگر ادارات شهرستان به تخصیص بودجه خاصی برای هر بخش به طوری که ما در واقع رفتن را از طریق بودجه ما جلسه در حال حاضر” ناوارو به جمعیت گفت. “من نمی تواند توضیح دهد به شما به طور کامل در تمام تصمیم گیری است که در حال ساخته شده است.”

Ayodele خواسته ناوارو در مورد بخش استفاده-از-نیروی سیاست. و بسیاری در میان جمعیت خود را متهم به افسران با استفاده از نیروی بیش از حد در تظاهرات هفته گذشته بویژه انتقاد از استفاده از گاز اشک آور. ناوارو گفت که این گروه در حال بررسی حوادث هفته گذشته اضافه کرد: “ما در حال گرفتن همه چیز جدی است.”

بسیاری از معترضان را راضی نمی کند با پاسخ خود را. Ayodele منجر شد که روز دوشنبه تجمع جوانان و یک هفته گذشته گفت که او “نا امید” توسط رئیس دیدار و اضافه کرد که “این خیلی مختصر.”

“او پرداخت خدمات لب به معترضان که بسیار عصبانی” باربوسا گفت: از رئیس پلیس. “آن احساس می کند مانند وعده های خالی و این که چرا همه عصبانی است.”

بعد از آن دوشنبه ناوارو گفت: او را درک مردم عصبانی هستند و متعهد شد برای پرداختن به نگرانی های خود را. در حالی که او در مخالفت با خواسته های پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس گفت که اثر مهم آموزش و نیروی انسانی صدمه دیده او “مایل به کسانی که بحث” در دولت اصلاحات با جامعه.

“وجود خشم و من فکر می کنم آن را تولید نسبت به اجرای قانون به طور کلی” او گفت:. “در اینجا در سانتا رزا, ما قصد داریم برای انجام کار ما بسیار بهتر است که این گفت و گو است.”

پس از ناوارو چپ جمعیت ادامه داد: راهپیمایی پایین سانتا رزا خیابان گردان در اطراف در نهایت راه رفتن جنوبی در مندوسینو خیابان و در پایان دادگاه مربع است. بسیاری از شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” را به عنوان آنها در راهپیمایی. یک شمع افروزی نیز برگزار شد در مرکز شهر سانتا رزا دوشنبه شب به یاد داشته باشید فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس.

زمانی که اعتراض دور برگشت به دادگاه مربع 5 ساله Kamari هوستون رهبری شعارهای “نه عدالت بدون صلح!” با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn.

مادرش 33 ساله سانتا رزا ساکن Onjelle واشنگتن گفت: او پسر است و اصرار بر شرکت در تظاهرات هر روز.

“این مهم است که به او,” او گفت:. “من به او افتخار میکنم. این است که در مورد آینده خود را.”

به عنوان Ayodele آورده اعتراض به پایان او تصادف تعقیب درهم bullhorn به هوستون.

“سلام به همه اسم من Kamari,” او گفت: به جمعیت است که استقبال از او با صدای بلند به سلامتی.

“من هر روز به اینجا می آیند — من اعتراض,” او گفت:. “با تشکر از شما همه.”

پس از پیشرو دیگر شعار او گذشت تصادف تعقیب درهم bullhorn به Ayodele.

“اگر شما نیاز به هر گونه کمک در به خاطر سپردن آنچه که ما در حال مبارزه برای شما وجود دارد,” او گفت:, قیافه به هوستون.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>