“ما این را به عنوان یک فرصت’: بی خانمان ساکنان شروع حرکت به SSU خوابگاه در میان همه گیر

ادوارد جیمز 62 تکیه به عقب در برابر آبی سوزوکی سدان یک دست بر روی درب سمت راننده به او نگاه کردند بیش ماسک خود را صبح روز پنجشنبه در جمع آوری اطلاعات.

فقط فراتر از سایه از سایه درخت در یک پارکینگ در ضلع شمالی Verdot ایجاد کرد دانش آموز مجتمع مسکونی در دانشگاه ایالتی سونوما زنان از شمال خلیج جانبازان مرکز پرسش و پاسخ و jotted یادداشت ها.

در میان پرسش: Where did you sleep last night?

“من ماشین” جیمز گفت.

پس از دريافت پرسشنامه مریم Hanes و مارتی Kimes هدایت جیمز گذشته ماموران امنیتی نظارت باز در یک تازه ساخته, 6-پای حصار و به سمت اتاق مسکونی توسط دانشجویان بعد از شش هفته پیش.

جیمز اول بود از آنچه انتظار می رود به یک گروه از 150 نفر از افراد بی خانمان خواهد بود که پذیرفته شده به مسکن موقت در SSU زیر ایالتی و فدرال راهنمایی برای محافظت از جمعیت است که به خصوص در معرض خطر عوارض مرتبط با COVID-19.

موقت ساکنان را همه بزرگتر و یا رنج می برند اساسی سلامت, شرایط و الزامات وضع شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای جبران شهرستان برای هزینه به گفته مقامات بهداشتی.

“بسیاری از افراد شده اند در خیابان برای بسیاری از سال و اساسی شرایط پزشکی و یا بیش از 65” گفت: باربی رابینسون شهرستان رئیس بی خانمانی افسر. “آن شده است بحرانی که ما تیم توسعه کار برای شناسایی مردمی و آنها را به سیستم مراقبت است.”

بی سابقه ای حرکت می کند یک قطعه از شهرستان بزرگتر استراتژی برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Sonoma County, امضا قرارداد با SSU در اوایل مارس برای دسترسی به صدها نفر از اتاق پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گذاشته از یک طرح بلند پروازانه برای افزایش ایالت بیمارستان ظرفیت 60,000 تخت به بند به صورت یک موج که تا کنون شده است تا حد زیادی اجتناب ایالت از جمله در شهرستان سونوما.

مقابله با SSU به ارزش تا $5 میلیون نیز به این شهرستان دسترسی به پردیس مرکز تفریح و سرگرمی است که با ده ها تن از موقت تخت برای بیماران مبتلا به خفيف علائم. این شهرستان نیز به دست آمده از فضا در Sauvignon ایجاد کرد که به خانه مردم در انزوا هستند که انتظار COVID-19 نتایج آزمون.

همانطور که از پنج شنبه شب سه نفر با انتظار نتایج آزمون بودند که قرار دارد در SSU و پنج ساکنان مبارزه با بی خانمانی تا به حال بررسی به اتاق. مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار دارند 11 یکی دیگر از ساکنان بی خانمان برای بررسی در روز شنبه.

ساکنان در Verdot که ویژگی های چهار خوابه سوئیت خواهد بود قرار دارد با خانواده یا دوستان به عنوان مخالف به جدا مقامات تایید پنج شنبه.

شهرستان قرارداد با SSU مجموعه به پایان ژوئن 7, اما می تواند تمدید مدت 90 روز به سپتامبر. 7 در سه 30 روز افزایش اگر هر دو طرف به توافق برسند. SSU را نهایی می گویند تحت قرارداد دانشگاه و سخنگوی پل Gullixson گفت: بعید است قرارداد را به سقوط.

“این بسیار بعید است که ما می رویم به گسترش آن را به عنوان در حال حاضر ما طرح این است که در عملیات عادی در ماه اوت” Gullixson گفت که SSU مقامات هنوز در حال بررسی داده ها و دولت های محلی و ارشاد در این زمینه است.

سانتا رزا Junior College پنج شنبه اعلام کرد آن را گسترش shutdown از دانشگاه خود را از طریق پایان سال 2020 ارائه دوره های آنلاین تنها در پاییز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de