“ما نیاز به همه آن’: Nonprofits به دنبال مواد غذایی, بودجه, داوطلبان برای کمک به گرسنه

ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی, بزرگترین در شمال خلیج خدمت برآورد 82,000 مردم در یک سال معمولی که در رها کردن برای مواد غذایی تنها یک بار و دیگران که مشتریان به طور منظم. در این سال به دلیل coronavirus مدیر عامل دیوید گودمن گفت: او از نظر ذهنی آماده شدن برای دو که “بدون هیچ دلیل دیگر از ما انتظار دارند که سونامی را در مورد به ضربه.”

“ما نیاز مبرم به غذا و بودجه و مردم زمان” گودمن گفت: روز جمعه در یک مصاحبه. “تماس با ما که کامل در خدمت. این یکی یا دیگری — ما نیاز به همه آن.”

در حال حاضر این هفته گودمن گفت: ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی توزیع 400 غذایی اضطراری جعبه. که چهار بار در چه مواد غذایی بانک می دهد و در یک نمونه در ماه است.

“ما نیاز به مقدار زیادی از حمایت” او گفت:. “ما می دانیم که همه صدمه زدن و که همه در حال اجرا می ترسم.”

Coronavirus همه گیر فلج کرده است, بخش عمده ای از زندگی عادی و بسیاری از کسب و کار — از جمله F. I. S. H., سانتا رزا شربت خانه مواد غذایی — در حال تعلیق و یا به شدت محدود کردن عملیات عادی. که بر هزاران نفر از کارگران در سونوما کانتی که فرح برای حقوق از دست رفته که صندوق خود را در مصرف کالاهای اساسی و خدمات با مواد غذایی در بالای لیست.

بانک غذایی است که به دنبال “مرکز از صفحه” مواد غذایی در درجه اول خواهد شد اما هر چه می توانید آن را گودمن گفت. غذا وب سایت بانک لیست کنسرو گوشت و خورش کره بادام زمینی و برنج و لوبیا با پروتئین بالا میله گرانولی را کنار بگذارید و ترکیبی نوین از جمله این موارد از بالاترین نیاز دارید.

“ما نیاز به همه چیز اما اگر ما تا به حال به را انتخاب کنید, ما نیاز اصلی دوره,” او گفت:.

مردم می توانند درگیر با بانک مواد غذایی, آیا به انتخاب کنید تا و یا صرف غذا و یا به داوطلب وقت و پول خود را در refb.org یا 707-523-7903. غذا وب سایت بانک شامل یک به روز رسانی لیست از وانت سایت های که در آن مردم در نیاز می توانید انتخاب کنید تا جعبه از مواد غذایی در سراسر شهرستان سونوما.

یکی از کسانی که لکه های جمعه شد فانوس کلیسا در میانه Rincon جاده در سانتا رزا که در آن ماشین ها به انتظارنشسته بودند تا نزدیک به 20 عمیق در یک نقطه و در اوایل بعد از ظهر.

یکی از 72 سال زندگی می کند که در نزدیکی mobile home park, کاهش یافته است را به نام او گفت که او یک مشتری به طور منظم از مواد غذایی بانک سایت و هرگز دیده می شود به عنوان مشغول به عنوان روز جمعه. برای سالمندان حتی کسانی که مانند او با هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی در دسترس بودن گوشت تولید و خشک کالا در طول اضطراری ملی بسیار مهم است.

“این یک کمک زیادی,” او گفت: در حالی که صعود به جلو در روز جمعه خط از وسایل نقلیه.

داوطلبان در فانوس پارکینگ scurried به عقب و جلو بین پشته از مواد غذایی و صفوف از وسایل نقلیه که cruised طریق با باز کردن پنجره ها و باز کردن تنه. اجتماعی فاصله بود و در زمان های سخت است برای حفظ هر چند داوطلبان عینک درجات مختلفی از تجهیزات حفاظتی به خصوص دستکش.

گودمن غذا بانک مدیر عامل شرکت اشاره کرد که مردم “هنوز هم به جلو آمده و به کمک” در طول همه گیر و گفت: تیم انجام بهترین آنها می تواند که آن را به امن بهداشت و اجتماعی فاصله.

“این است که یک, کامل فرآیند,” او گفت:. “این نمی تواند بود. این یک فاجعه است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>