“ما ممکن است برخی از امید در اینجا’: Black Lives Matter معترضان به نوبه خود برای رونرت پارک تجمع

اشک جریان پایین جکی Elward چهره و صدای او ترک خورده با احساسات در حالی که صحبت کردن در یک زندگی ماده تظاهرات او برنامه ریزی شده صبح روز شنبه به پایان رسید که در حیاط خارج از رونرت پارک وزارت امنیت عمومی و خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

The 40-year-old رونرت پارک مقیم که در جمهوری دموکراتیک کنگو نامیده می شود در چند صد شرکت کنندگان به ایستادن و کمک در مورد تغییرات در راه اجرای قانون و رفتار افراد از رنگ. و او خواست مقامات منتخب و اعضای نیروی پلیس محلی به کار با شهروندان برای اطمینان جامعه را به گروه های اقلیت در حال امن و عاری از آسیب های خود را بر اساس رنگ پوست.

“آیا شما همیشه احساس ناتوان در مورد حفاظت از بچه های خود را از کسانی که قرار است برای محافظت از آنها را, اما به جای کشتن آنها بیش از هر چیزی و دور با آن؟” Elward فریاد زد. “ما به دنبال انتقام است اما ما می خواهیم به درمان می شود که مساوی به همه در اینجا. سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!”

این تجمع که با جلب بیش از 300 نفر از قبل توسط یک milelong مارس غرب پایین پیاده رو در امتداد رونرت پارک بزرگراه به امنیت عمومی ستاد. اعضای این شهر دو پلیس-آتش نشانی کمک مسدود کردن ترافیک خیابان به راهنمای شرکت کنندگان در تظاهرات مسالمت آمیز برای خود برنامه ریزی پایانه که در آن Elward دو سه فرزند خود و چند تن دیگر از ساکنان پوشا چند نسل به اشتراک گذاشته شارژ نظرها.

“این نژادپرستی آشکار است که من فکر می کنم ما در حال مبارزه با در این جامعه بسیار است. آن را نهادی ظلم — به سیاست های نژادپرستانه که به معنای نگه داشتن مردم سیاه و سفید از موفقیت” دانشگاه ایالتی سونوما دانشجو Anferny مور 25 گفت: جمعیت است. “اما نه بیشتر. هرگز دوباره.”

در جای دیگر در سونوما کانتی به عنوان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به این نتیجه رسیدند سوم آن هفته از تظاهرات سراسر کشور صدها نفر بیشتر مردم در راهپیمایی روز شنبه هر در پتالوما و در حداقل سه رویدادهای مختلف در سانتا رزا. تظاهرات و اعتراضات بودند و با الهام از قتل جورج فلوید 46-سال-پیر مرد مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس در روز یادبود. چهار افسر درگیر شده بودند اخراج شدند و اتهامات از جمله قتل درجه دوم.

شنبه رویداد در رونرت پارک شهر دوم Black Lives Matter تظاهرات پس از چند ده نفر در اعتراض اصلی تقاطع ها و بزرگراه 101 گذشتن از هفته گذشته است. بخش سوم-بزرگترین شهر این است که خانه را به بیش از 43 ، 000 مردم است. فقط 3 درصد از ساکنان آن را شناسایی به عنوان سیاه و سفید با Latinos ساخت تا شهر بزرگترین نژادی یا قومی اقلیت در تقریبا 29 درصد با توجه به اداره آمار ایالات متحده.

Elward که اشاره کرد این بود که نه با انگیزه های سیاسی گفت که او بیمار به معده او بیش از رونرت پارک شورای شهر مرده سکوت تا کنون در پرداختن به مسائل مربوط به خشونت پلیس. 12 سال ساکن شهرستان سونوما او قبلا فرار ناموفق برای شورای شهر در سال 2018 و در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را برای به چالش کشیدن دیرین عضو شورای جیک مکنزی در این شهر برای اولین بار در منطقه مبتنی بر انتخابات در ماه نوامبر.

مکنزی 80 که در حال حاضر به عنوان شهر معاون شهردار با حضور در این تجمع همراه با دیگر اعضای شورای Gina Belforte و سوزان Hollingsworth Adams. او گفت: شورای برنامه ریزی برای برگزاری رسمی بحث و گفتگو در مورد روش های پلیس در اواخر این ماه و با اشاره به این برادر من حافظ تعهد داد. چالش های صادر شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2015 برای شهرستانها برای بررسی و اصلاحات پلیس در استفاده از زور در سیاست های امضا شد توسط شهردار جو Callinan هفته گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>