‘ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن’: که اعلام کرد که coronavirus بحران است و در حال حاضر یک بیماری همه گیر

اما اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

در خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق از نزدیک به 10 ، 000 مورد در ایران هستند و یا شامل افرادی که سفر وجود دارد. ایران اعلام کرد یکی دیگر از افزایش در موارد شنبه به 9,000. ایران به خبرنگار مهر گفت: آنها عبارتند از: معاون رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت که تا به حال نه دیده شده در عکس های اخیر در سطح بالا نشست. فارس گفت: ایران وزیران برای میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و صنعت و معدن و تجارت نیز آلوده.

موارد در قطر شروع به پریدن کرد از 24 تا 262. کویت اعلام کرد از دو هفته تعطیلی از کشور است.

برای اقتصاد جهانی, ویروس, پیامدهای شد عمیقی با افزایش نگرانی ها از ثروت و کار-wrecking رکود. سهام ایالات متحده غرق دوباره در اوایل معاملات روز شنبه, پاک کردن بیشتر از یک تجمع بزرگ از یک روز قبل از آن به عنوان وال استریت همچنان به حلقه از نگرانی در مورد کوروناویروس.

وال استریت شیرجه رفتن به دنبال کاهش شیب توسط بازار در سراسر آسیا, که در آن دولت وجود دارد و در جای دیگر اعلام کرده اند میلیاردها دلار محرک بودجه از جمله بسته های نشان داد در ژاپن در روز سه شنبه و استرالیا در روز چهارشنبه.

دولت ایتالیا اعلام کرد روز شنبه آن را تخصیص 25 میلیارد یورو (حدود 28 میلیارد دلار) برای تقویت anti-virus تلاش و نرم کردن ضربات اقتصادی از جمله تأخیر مالیات و پرداخت وام مسکن توسط خانواده ها و کسب و کار.

دولت بریتانیا اعلام کرد که 30 میلیارد پوند ($39 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی و بانک مرکزی انگلستان کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با یک و نیم درصد نقطه به نقطه 0.25%.

زندگی عادی به طور فزاینده ای در حال طرح میتوانست.

پلیس و جلوگیری از دسترسی به میدان سنت پیتر تخلیه آن از ده ها هزار نفر از مردم که معمولا در روزهای چهارشنبه به صورت هفتگی پاپ, آدرس فرانسیس به جای پخش زنده نماز از حریم خصوصی خود را در کتابخانه واتیکان.

در فرانسه دولت هفتگی جلسه هیئت دولت منتقل شد به یک اتاق بزرگتر به طوری جمهور امانوئل پاکسازی و وزرای او می تواند نشستن حداقل 1 متر (بیش از 3 فوت) از هم جدا.

ورزشکارانی که معمولا رشد جمعیت رشد به طور فزاینده ای با احتیاط از آنها. اسپانیایی فوتبال باشگاه ختافه گفت: آن را نمی خواهد سفر به ایتالیا به بازی اینتر میلان ترجیح می دهند به جریمه خود را در لیگ اروپا بازی به جای خطر عفونت.

قهرمان المپیک اسکی باز مواجه بود گفت: او می تواند محدود کردن تماس با طرفداران و رقبای همکار, به tweeting که “این به این معنی هیچ selfies, امضا, آغوش بالا, سپاس, دست دادن یا بوسیدن سلام.”

در ایالات متحده caseload گذشت 1000 نفر و شیوع بیماری در هر دو طرف از کشور هم زده زنگ.

سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز که در حال رقابت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به طور ناگهانی لغو شد تظاهرات روز شنبه و در سمت چپ باز احتمال این که در آینده رویدادهای کمپین می تواند نهفته باشد ، مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصرار داشت آن را در ادامه به صورت عادی اگر چه معاون رئیس جمهور مایک پنس اذعان آینده تظاهرات خواهد بود ارزیابی “بر اساس روز به روز.”

در اروپا و مرگ و میر افزایش یافت میان ایتالیا با پیری جمعیت است. مقامات گفتند ایتالیا دچار 631 مرگ و میر با افزایش 168 مرگ و میر ثبت شده روز سه شنبه. در اسپانیا تعداد موارد یافت گذشته 2000-علامت روز چهارشنبه. بلژیک, بلغارستان, سوئد, آلبانی و ایرلند همه خود را اعلام کرد اولین ویروس مربوط به مرگ و میر.

“اگر شما می خواهید به blunt, اروپا, است, جدید چین گفت:” رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

همچنین صدایی زنگ در کنگره شنوایی در واشنگتن بود Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de