“ما نمی دانیم که چگونه آن را به پایان خواهد رسید’: گرسنگی ساقه در میان ویروس

واشنگتن (AP) — وقتی که این همه آغاز شده — هنگامی که coronavirus شروع وسیله بشریت مانند یک حیوان شکار طعمه هنگامی که او و شوهر خود را از دست داده رستوران شغل یک شبه به جهان تعطیل برای پنهان کردن زمانی که او می ترسید که قادر به تغذیه خانواده — Janeth بیرون رفت و با یک حوله آشپزخانه.

این عید فصح. او کشیش به او گفته بود در مورد ریشه تعطیلات یهودی درباره اسرائیل یک لکه خون بره و در درهای خود را به عنوان نشانه ای برای آفت آنها را به تصویب. بنابراین Janeth مهاجر از هندوراس رسیده به قطع قرمز حوله بر روی درب از خانواده اش آپارتمان در لبه پایتخت کشور است. آن را به اندازه کافی نزدیک بود او نمیفهمد “برای نشان دادن فرشته مرگ به تصویب بیش از خانه ما.”

ما می گذرند ، coronavirus.

و عبور ما از گرسنگی.

در شب اکنون این نگرانی بیش از مواد غذایی است که نگه می دارد Janeth این مسابقه ذهن و قلب او می گوید: صدمه زدن به. “من ساعت را صرف فکر کردن, فکر کردن در مورد آنچه که ما انجام خواهد شد روز بعد که در آن ما پیدا کردن غذا روز بعد” او می گوید: هفته به کروناویروس شیوع خانواده اش مواد غذایی و پول نقد هر دو رو به کاهش.

Janeth و همسرش, روبرتو, بخشی از بزرگترین افزایش در نرخ بیکاری در ایالات متحده از رکود اقتصادی تنظیم کردن یک موج از گرسنگی است که swamping برنامه های غذایی در سراسر کشور. و هر عضو از خانواده خود در آمریکا را از دست داده اند شغل خود را در اقتصادی مستند باعث این بیماری همه گیر.

آنها در میان دهها میلیون نفر در امریکا — بیش از 1 نفر از هر 6 کارگران — ناگهان قطع از حقوق.

آسوشیتد پرس است خودداری زن و شوهر را نام کامل هستند زیرا در این کشور غیر قانونی است و می تواند در صورت اخراج. وضعیت مهاجرت آنها مشکلات خود را با زبان انگلیسی و اندک دسترسی به اینترنت تمام ترکیب برای جلوگیری از آنها را از دسترسی دولت آمریکا به نفع برنامه است که میلیون ها نفر بیشتر تازه بیکاری شهروندان می توانند به نوبه خود به هنگام وقوع.

قبل از همه گیر مواد غذایی و سیاست کارشناسان می گویند تقریبا یک نفر از هر هشت یا نه آمریکایی ها تلاش برای ماندن تغذیه می کند. در حال حاضر به عنوان بسیاری به عنوان یکی از هر چهار پیش بینی شده برای پیوستن به صفوف گرسنه گفت: Giridhar Mallya ارشد مسئول سیاست در بنياد رابرت وود جانسون برای سلامت عمومی است.

مهاجران آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های بومی خانواده ها با فرزندان جوان و تازه بیکاری فرفره کارگران در میان کسانی که بیشتر در معرض خطر گفت: Joelle جانسون ارشد سیاست کاردانی در مرکز علمی در جهت منافع عمومی.

“آنها بیشتر در معرض خطر آغاز خواهد شد و این وضعیت فقط تشدید این وضعیت است,” او گفت:.

زمانی که اقتصاد جهانی را پایین نگه داشته روبرتو, آشپز در اواسط 30s و Janeth که آب نگه می دارد عینک های پر در رستوران و در اواسط 40s صرف $450 از نهایی حقوق به سهام. هفته بعد خود را کاهش کش شامل دو نیم-کامل پنج پوند کیسه برنج مجموعه ای از رشته فرنگی رامش نیم خورده کیسه ماکارونی دو جعبه نان ذرت مخلوط چهار جعبه کشمش و قوطی لوبیا و آناناس و تن ماهی و ذرت و سوپ.

“کوکی ها؟” روبرتو و Janeth 5 سال فاصله دندانه دار دختر آلیسون هنوز هم آنها را می پرسد همیشه آرام “هیچ” است. “بستنی؟”

Janeth و روبرتو را قطع و به یک وعده غذایی در روز خود وعده های غذایی پرش به نگه داشتن دختر خود را تغذیه.

در یک روز خوب به تازگی پس از روبرتو فرود آمد و چهار ساعت کار آماده سازی را-صفحه اصلی وعده های غذایی برای یک فروشگاه مواد غذایی آنها به اندازه کافی برای آنچه به منزله یک جشن این روز می توانید از refried لوبیا تقسیم سه راه و دو تخم مرغ در هر درهم. Janeth نیز ساخته شده چیپس از گذشته خود را نیمه کیسه آرد ماسا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de