“ما به راحتی می توانید اضطراب خود را’: بیمارستان ها کار می کنند برای اطمینان fretful مردم آنها را می توان با خیال راحت

او گفت: Sutter سلامت وابسته به گروه پزشکی به اجرا در تعدادی از بیماری کنترل پروتکل ها و روش های به نگه داشتن کارکنان و بیماران امن است.

یکی از بزرگترین اقدامات احتیاطی در محل شروع محلی شیوع کروناویروس در ماه مارس زمانی که گروه پزشکی راه اندازی بخش اول تنفسی مراقبت درمانگاه در آن دفاتر پزشکی در سومرفیلد جاده در شرق سانتا روزا به جای اینکه در بیمارستان ملک.

تنفسی درمانگاه که باز هفت روز در هفته شامل درایو از طریق ویروس تست و 1200 بیماران آزمایش شده اند تا کنون McLeod گفت. در گروه پزشکی را نزدیک به دو دوجین دفاتر نزدیکی ساتر بیمارستان و جاهای دیگر در این شهرستان همه کارکنان و بیماران و بازدید کنندگان به نمایش در آمد برای COVID-19 علائم.

پس از ورود به بیمارستان و یا هر یک از دفاتر پزشکی درجه حرارت گرفته شده و در صورت پوشش مورد نیاز است. اتاق انتظار اصلاح شده اند به افزایش اجتماعی فاصله و اطاق کاملا تمیز و ضد عفونی بین بازدیدکننده داشته است بیمار.

بیمارستان اپراتور Kaiser Permanente که در سانتا رزا مرکز پزشکی و پزشک در دفاتر دوم شهر محل سکونت و محلی دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی مشابه روش.

دکتر Smita Rouillard دانشیار مدیر اجرایی Permanente گروه پزشکی گفت: پزشکان در حال از سرگیری غیر فوری و اعمال جراحی الکتیو در یک شیوه ای هماهنگ با یک چشم بر ایمنی بیمار. روز دوشنبه قیصر پزشکان شروع به انجام اولویت بالا درمان انتخابی از جمله برخی قلبی روش های که شده بود به تعویق افتاد, او گفت:.

“ما به طور کامل درک ما بيماران اضطراب و نگرانی در مورد عمل جراحی انتخابی در طول این غیر معمول زمان” Rouillard در بیانیه ای گفت. “ما می دانیم که هر روش که در نظر گرفته شده است غیر فوری یا انتخابی در طول این بیماری همه گیر است که از اهمیت زیادی برای بیمار در انتظار آن است.”

بیمار نگرانی بیش از coronavirus اعتقاد بر این است در پشت یک کاهش در بیمار ترافیک در هلدزبرگ منطقه بیمارستان بخش اورژانس که در آن حجم پایین 50 درصد. مقامات بیمارستان گفت که این مشکل به دلیل خدمات اضطراری باقی مانده اند باز در طول بیماری همه گیر. برایان Seekins مدیر عملیات کارخانه گفت: بیمارستان دستخوش تغییرات متعدد آن را به امن.

که شامل تبدیل سه نفر از بخش اورژانس هشت اتاق آزمون به فشار منفی در اتاق, ورود اجازه می دهد تنها در بخش اورژانس و ورودی اصلی به علاوه غربالگری مانیتورینگ دما و کاهش جریان از بیماران.

این روزها هلدزبرگ بیمارستان های وابسته به گروه پزشکی و کلینیک های در حال دیدن 20 تا 60 درصد کمتر از بیماران. یکی از این کلینیک های مرکز سلامت زنان در Windsor اخیرا شاهد 80% کمتر از بیماران است بهبود یافته برای کاهش 50 ٪ گفت: دکتر لورا Kimbro یک متخصص زنان اجرا می شود که درمانگاه.

“به عنوان یک پزشک که نگرانی های من” Kimbro گفت. “آنها به تأخیر انداختن مراقبت از آنها روش های به تاخیر انداختن آنها به تأخیر انداختن ماموگرافی. من به سختی می تواند صحبت کردن با هر کسی به یک ماموگرام. چه مدت می توانید این چیزها بود به تعویق افتاد؟”

Dr. Bill Carroll, ارشد پزشکی اجرایی در ساتر بیمارستان گفت: بیماران با درد قفسه سینه, تنگی نفس و تب و اسهال و درد شکم شدید, در میان بیماری های دیگر نباید تاخیر مراقبت و یا به سادگی امیدوارم که آنها احساس بهتری به زودی. “آن است که به مراتب امن تر به اورژانس بیمارستان به جای فقط سعی کنید به سوار شدن نشانه های آن در صفحه اصلی” کارول گفت.

مسیحی تپه سخنگوی سنت جوزف سلامت اجرا می شود که هر دو سانتا رزا یادبود و پتالوما دره بیمارستان گفت: این شهرستان موفق تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19 هموار راه را با خیال راحت به درمان مردم با بسیاری از دیگر شرایط بهداشتی است که نیاز به توجه پزشکی است.

“ما با اعتماد به نفس در توانایی ما برای مراقبت و درمان بیماران که باید جدی سلامت نیاز دارد در حالی که نگه داشتن آنها را امن” هیل گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de