پخش زنده: رئیس جمهور تهمت آگهی های توجیهی در COVID-19

  • حسن نیت ارائه میدهد کاخ سفید YOUTUBE

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump speaks with Vice President Mike Pence as they arrive for a Fox News Channel virtual town hall, at the White House today in Washington.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان آنها می رسند برای یک Fox News Channel مجازی تاون هال در کاخ سفید امروز در واشنگتن است.

واشنگتن >> رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست تماس جدید کروناویروس “چینی” ویروس دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار کرده بود اشاره ویروس’ منبع چینی در حضور بیش از چند هفته گذشته. آسیایی ها گفته اند که این واژه توهین آمیز است و قرار دادن آنها در معرض خطر است.

تهمت نمی استفاده از این واژه در طول یک ساعته ظاهر امروز در رادیو فردا. و نه او تکرار آن در طول نزدیک به 2 ساعت در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی یک روز پیش از آن.

رئیس جمهور در گذشته در دفاع از استفاده از واژه, اما امروز او خود را ذکر رابطه خوبی با اوباما و دست دادن چین رنج می برد از آنجا که از virus.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هر کس می داند coronavirus آمد از چین و می گوید: او تصمیم گرفت به “هر یک بیشتر از یک معامله بزرگ از آن.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>