پخش زنده: محلی و شهرداران روسای پلیس برای نشان دادن تعهد به اصلاحات

مقامات منتخب از سراسر منطقه سونوما کانتی از جمله شهرداران به نمایندگی از این منطقه نه شهر جمع آوری خواهد شد در یک واحد حمایت از جامعه به رهبری پلیس اصلاحات بعد از ظهر چهارشنبه نزدیک به دو هفته پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس فوران در سراسر منطقه است.

3 بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی خواهد شد که توسط سانتا رزا شهردار تام Schwedhelm که کارکنان در سه شنبه شب نشان داد یک برنامه برای تعامل با رهبران محلی و اعضای جامعه در بحث در مورد سیاست های پلیس در تلاش برای شکل دادن به آینده این بخش است.

به نام توانمند سازی جامعه, استراتژی, برنامه ریزی خواهد مختلفه برخی از بحثهایی که در حال حاضر اتفاق افتاده بین شهرستان رهبران و اعضای جامعه با پلیس, اصلاحات Schwedhelm گفت. ابتکار عمل خواهد شد نظارت Raissa de la Rosa, شهرستان موقت جامعه نامزدی معاون مدیر که همچنین منجر سانتا رزا توسعه اقتصادی بخش شهرستان سانتا رزا سخنگوی Adriane مرتنز گفت.

“بله عمل کار برآید به سخندانی اما بخش اول, گوش دادن” Schwedhelm گفت: بعد از ظهر چهارشنبه قبل از کنفرانس مطبوعاتی. “بیایید به برخی از رایج درک که در آن ما می خواهم برای رفتن و اجازه می دهد که در این مسیر با هم.”

سازمان دیده بان کنفرانس خبری زنده:

ورودی های جمع آوری شده از حداقل 50 رهبران جامعه و حداقل پنج جامعه گوش دادن جلسات برنامه ریزی شده در طول تابستان خواهد بود وارد شده و حداقل برخی از یافته های اولیه خواهد بود گزارش به اعضای جامعه توسط Sept. 30 به عنوان بخشی از استراتژی هر چند de la Rosa گفت که او و کارکنان خود را اصلاح طرح به عنوان آنها یاد بگیرند بیشتر در مورد جامعه نیاز دارد.

این روند نیز اطلاع رسانی شهر چگونه حرکت رو به جلو با یک پر نشده و پلیس حسابرس موقعیت که باقی مانده است خالی از پایان سال 2018 است.

Schwedhelm و محلی دیگر شهرداران خواهد پیوست توسط روسای پلیس از سراسر منطقه سونوما کانتی از جمله پتالوما رئیس پلیس کن Savano که در خدمت به عنوان در حال حاضر از منطقه سونوما کانتی اجرای قانون انجمن.

Savano و روسای پلیس به نمایندگی از شش شهرهای دیگر — به عنوان به خوبی به عنوان Sonoma County Sheriff علامت Essick که نمایندگان کارکنان ویندزور و سونوما ادارات پلیس در بالای گشت unincorporated شهرستان زمین — باید همه موافقت کردند به ممنوعیت استفاده از کاروتید نگه دارید در این شهرستان است. آنها پیوستن به لیست در حال رشد از شهرستانها در سراسر کشور است که باید ممنوع گردن خویشتن داری یک تاکتیک است که دولت پلیس آموزش برنامه لغو دستورات از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز جمعه.

روبین اسکات رئیس جمهور از منطقه سونوما کانتی فصل از انجمن ملی برای پیشرفت مردم رنگی نیز در این جلسه حضور به عنوان نماینده کنگره مایک تامپسون و منطقه سونوما کانتی مدیره صندلی سوزان Gorin.

این رویداد را نمی خواهد به روی عموم باز اگر کارکنان شهرستان قصد livestream این نشست در شهرستان سانتا رزا کانال یوتیوب مرتنز گفت.

“آن را به همه از این حوزه های قضایی مختلف با هم برای نشان دادن وحدت و حمایت در بررسی جامعه محور سیاست ها در سراسر منطقه و نیاز است که یک جامعه روند” مرتنز گفت: از کنفرانس مطبوعاتی.

این داستان به روز خواهد شد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>