پخش زنده: شهرستان هونولولو Councilwoman Kym کاج می پیوندد Honolulu Star-Advertiser ویژه هاوایی

  • STAR-ADVERTISER FACEBOOK

  • STAR-ADVERTISER / 2016 Kymberly Marcos Pine at Kapolei Hale in Kapolei. Pine joins us today for a livestream video at 10:30 a.m. to take your questions on the Honolulu Star-Advertiser’s Spotlight Hawaii, a new series shining a spotlight on issues affecting Hawaii.

    STAR-ADVERTISER / 2016

    Kymberly مارکوس کاج در Kapolei حال در Kapolei. کاج می پیوندد ما امروز برای livestream تصویری در 10:30 صبح به سوالات خود را در Honolulu Star-Advertiser ویژه هاوایی, سری جدید درخشان ویژه در مسائل مربوط به هاوایی.

شهرستان هونولولو Councilwoman Kym کاج می پیوندد ما امروز برای livestream تصویری در 10:30 صبح به سوالات خود را در Honolulu Star-Advertiser ویژه هاوایی, سری جدید درخشان ویژه در مسائل مربوط به هاوایی.

از اینجا تماشا کنید و از ارسال سوالات خود را از طریق ما در Facebook صفحه.


نور افکن هاوایی که می درخشد نور را در مسائل مربوط به هاوایی, پخش زنده 10:30 صبح هر دوشنبه و پنج شنبه در Honolulu Star-Advertiser را در Facebook صفحه. این ماه Yunji د Nies و رایان Kalei نوجوانان زیبا انجام یک مصاحبه با هونولولو شهرداری نامزدها. در اینجا این است که این ترکیب:

جولای 6 – کالین Hanabusa

جولای 8 – Mufi Hannemann

جولای 13 – ریک Blangiardi

جولای 15 – Choon جیمز

جولای 20 – کیت Amemiya

جولای 22 – Kym کاج

جولای 27 – رژیم صهیونیستی. دیوید Ige

جولای 29 – اسکات ناگو رئیس انتخابات افسر برای هاوایی از انتخابات


اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>