پخش زنده: رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige, هاوایی, مقامات بهداشتی به روز رسانی در آخرین coronavirus موارد در هاوایی

  • DIANE S.W. LEE / DLEE@STARADVERTISER.COM Gov. David Ige holds a press conference about the coronavirus pandemic today in Honolulu.

    دایان S.W. لی / [email protected]

    رژیم صهیونیستی. دیوید Ige دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس امروز در هونولولو.

[ آگهی حذف شده است از این داستان ]

هاوایی در حال حاضر یک ایالت در مجموع از شش مثبت coronavirus موارد با دو مورد انتظار تایید, پس از تعداد موارد سه برابر شد شنبه.

مقامات دولتی در روز شنبه گفت: چهار نفر — ایندیانا زن و شوهر که سفر به مائوئی و Kauai فرد دیگری در اوآهو و یک زن در مائوئی — مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19. نتایج آزمون از اوآهو و مائوئی افراد در انتظار تایید توسط خبره دولت در امور بهداشت عمومی آزمایشگاه.

“وزارت بهداشت دریافت نتایج آزمون این شب و بلافاصله مطلع شهرستان مائوئی, شهر و شهرستان هونولولو و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. خمیر بازی در حال حاضر کار با CDC برای توسعه بعدی-مرحله پاسخ و مقابله با طرح های. خمیر بازی را دنبال خواهد کرد تا با کسانی که تا به حال تماس نزدیک با افراد” با توجه به بیانیه.

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige, وزارت بهداشت, مدیر بروس اندرسون و اپیدمیولوژی دولت سارا پارک خواهد شد به روز رسانی در آخرین coronavirus موارد در هاوایی است.

اخبار کنفرانس برنامه ریزی شده است برای شروع 1:30 بعد از ظهر در فرمانداری تشریفاتی اتاق در دولت کاپیتول.

سازمان دیده بان livestream تصویری زیر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im