پخش زنده: جورج فلوید به یاد در هوستون تشییع جنازه

هوستون — جورج فلوید بدن وارد در هوستون کلیسا سه شنبه برای یک مراسم تشییع جنازه خصوصی به دنبال دفن دربندی شش روز از عزاداری برای مردی که مرگ الهام جهانی حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

فلوید, 46 بود گذاشته و به استراحت در کنار مادر خود را در حومه پرلند. او گریه کردن برای او به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او مه 25. تلفن همراه تصویری از برخورد مشتعل اعتراضات و پراکنده خشونت در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در حالی که این سرویس خصوصی حداقل 50 نفر جمع شده بودند خارج چشمه ستایش کلیسا برای ادای احترام خود را.

“وجود دارد یک تغییر بزرگ در جریان است و همه به خصوص سیاه, راست, در حال حاضر باید یک بخشی از آن گفت:” Kersey Biagase که سفر بیش از سه ساعت از پورت Barre, لوئیزیانا, با دوست دختر خود Brandi Pickney.

زن و شوهر عینک تطبیق T-پیراهن او طراحی و چاپ با فلوید نام و “من نمی توانم نفس بکشم” کلمات او ادا قبل از مرگ

چندین افسر پلیس از دانشگاه جنوبی تگزاس نگهبانی در ورودی پناهگاه پوشیدن ماسک صورت چاپ شده با فلوید در حال مرگ کلمات. در طول تاریخ سیاه مدرسه در کنار هوستون پروژه مسکن که در آن فلوید بزرگ شدم.

حدود 6000 نفر حضور داشتند و یک مکان یادبود دوشنبه در هوستون در حال انتظار برای ساعت تحت پخت خورشید برای ادای احترام خود را به فلوید که در بدن ذخیره کردن در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

“من متوقف شده توسط پلیس. من درک وضعیت. من فقط می توانید تصور کنید که گفت:” 39 ساله دانیل Osarobo یک هوستون مقیم و مهاجر از نیجریه که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس در صنعت نفت و گاز. “اگر چه در آن بود به من ؟ اگر چه از آن من بود برادر ؟ اگر چه در آن بود ، اگر آن پسر من?”

فلوید مرگ کشید جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

در دو هفته گذشته گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون و بسیاری از شهرستانها در حال بحث تعمیرات اساسی برچیدن و یا برش بودجه برای ادارات پلیس. مقامات در برخی از مکان ها را منع پلیس از استفاده از chokeholds و یا در غیر این صورت تجدید نظر در سیاست ها در استفاده از زور.

این مورد نیز به شکل انتخابات ریاست جمهوری.

به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید دوباره بجای اول برگشتن از یکی از پایین ترین نقاط ریاست جمهوری خود با نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که 8 در 10 آمریکایی ها بر این باورند که کشور به رهبری در جهت اشتباه و حتی خارج از کنترل فزاینده.

در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری ملاقات با فلوید خانواده چهار شنبه, با توجه به عکس ارسال شده در توییتر توسط رهبر حقوق مدنی برگرد. Al Sharpton. بایدن برنامه ریزی برای ارائه یک پیام ویدئویی برای Floyd مراسم تشییع جنازه.

بیش از گذشته شش روز یادبود برای Floyd برگزار شد در مینیاپولیس, جایی که او زندگی می کردند در سال های اخیر و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی جایی که او به دنیا آمد. خدمات کشیده شده اند خانواده های دیگر سیاه قربانیان که نام آنها را تبدیل به بخشی از بحث بر سر نژاد — در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

فلوید یک لی لی که از دست داده بود کار خود را به دلیل شیوع کروناویروس بود توسط پلیس توقیف پس از متهم به عبور از تقلبی $20 bill در فروشگاه.

چهار مینیاپولیس ماموران دستگیر شدند در مرگ او: Derek چوین, 44 شد به اتهام قتل درجه دوم. J الکساندر Kueng توماس خط و Tou Thao متهم شدند با کمک و معاونت در جرم. همه چهار زن می تواند تا 40 سال در زندان است.

برخی از عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات که فوران فلوید پس از مرگ مشخص شد انفجار آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار با بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شدند. اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت صلح آمیز است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان تامارا با شکوه در سنت پترزبورگ فلوریدا, Paul J. Weber در Austin, تگزاس, مارینا وینیو در آلبانی و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>