پخش زنده: خانواده جورج فلوید برگزاری مراسم یادبود در مینیاپولیس

مینیاپولیس — عزاداران همگرا در مینیاپولیس در روز پنج شنبه برای اولین بار در یک سری از یک بنای یادبود جورج فلوید که مرگ در دست پلیس را برانگیخته آشفته تظاهرات در سراسر جهان در برابر نژادی و بی عدالتی است.

بعد از ظهر رویداد راه اندازی شد برای شمال مرکزی دانشگاه که در آن رهبر حقوق مدنی برگرد. Al Sharpton برنامه ریزی شده بود در میان کسانی که eulogizing the 46 ساله فلوید.

“او یک انسان است. او تا به حال خانواده او تا به حال رویاهای او امیدوار است. واقعی انسان با این نوع واگذاری که تاکید به ارزش زندگی انسان است که گرفته شده بود که به دلیل حرکت در حال وقوع بود” Sharpton گفت: پیش از جمع آوری.

در داخل محراب طلایی تابوت بود flanked توسط سفید و بنفش گل و یک تصویر پیش بینی شده بود بالای منبر از یک نقاشی دیواری, نقاشی شده در گوشه خیابان که در آن فلوید دوخته بود به زمین توسط پلیس. محراب به طور معمول صندلی 1,000 اما به دلیل شیوع کروناویروس ظرفیت کاهش یافته بود به حدود 500.

این سرویس بود و انتظار می رود برای جذب آرایه ای از مشاهیر حقوق مدنی رهبران و فعالان و سیاستمداران از سراسر کشور است.

صندلی محفوظ شد برای بازیگران و کمدین های کوین هارت تیفانی Haddish و Regina Hall; بازیگر و تهیه کننده Tyler Perry; مارتین لوتر کینگ سوم; این کشیش جسی جکسون; مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz; مینیاپولیس شهردار یعقوب Frey; Rep. Ilhan Omar; بهداشت ، ctq و دیگران هر چند نبود خاصی است که همه شرکت کنند.

یادبود مجموعه را در سه شهرستانها بیش از شش روز: پس از مینیاپولیس رویداد فلوید بدن را به Raeford کارولینای شمالی که در آن متولد شد, برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده در روز شنبه.

بعد یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را. سپس 500 نفر خدمات برگزار خواهد شد روز سه شنبه در چشمه ستایش کلیسا.

این تلاشهای برای Floyd — خارج-از-کار لی لی بود که به اتهام عبور تقلبی $20 bill در فروشگاه و پس از فوت یک افسر فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه — به عنوان تظاهرات در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

در ایالات متحده, که در آن تظاهرات شده بود مشخص شده توسط حملات بی قانونی قبلا در این هفته آرامش نسبی همچنان برای دومین شب متوالی دوشنبه پس از تصمیم دادستان به اتهام سه نفر دیگر از مینیاپولیس ماموران در صحنه فلوید مرگ با کمک و معاونت در جرم قتل.

مقامات همچنین ثبت, جدید, جدی تر از اتهام قتل — درجه دوم از سوم-درجه — در برابر افسر در مرکز مورد درک چوین.

در صورت محکومیت آنها می تواند 40 سال در زندان است.

سه افسران به تازگی متهم در Floyd مرگ — توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao — به علت ایجاد اولین دادگاه ظاهر پنج شنبه. چوین است نه به دلیل در دادگاه تا دوشنبه.

ضمن در گرجستان یک پدر و پسر متهم در یکی دیگر از قتل یک مرد سیاه پوست که با افزایش تنش های نژادی در آمریکا یک دادگاه ظاهر یکشنبه از طریق ویدئو. یک دولت محقق شهادت دادند که مرد متهم به تیراندازی Ahmaud Arbery تراویس McMichael ادا نژادپرستانه لقب به عنوان او ایستاده بود بیش از Arbery بدن.

این اتهامات جدید در مینیاپولیس مربوط یک هفته بی سابقه در تاریخ اخیر آمریکا که در آن تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت در جوامع در همه ابعاد بودند اما مسئولیت انفجار خشونت ها از جمله حملات مرگبار در افسران و سرقت و خرابکاری و آتش سوزی. در مینیاپولیس به تنهایی بیش از 220 ساختمان های آسیب دیده و یا سوخته با آسیب شکوه $55 میلیون, شهرستان, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>