سازمان دیده بان به عنوان گارد ملی ارائه coronavirus تست کیت کروز کشتی های کالیفرنیا

در سراسر کشور, نیویورک شهردار التماس دولت فدرال برای ارسال بیشتر کیت های آزمایش برای دولت خود که روز پنج شنبه شاهد آن caseload دو شب تا 22 همه آنها را و یا در نزدیکی این شهر است. فاصله خود را بسته نیویورک و خواسته کارکنان به محل کار از خانه تا اطلاع ثانوی پس از یادگیری است که یک کارمند به حال ویروس.

در رود آیلند حدود 200 نفر در قرنطینه به دلیل اتصال به یک مدرسه سفر به ایتالیا که تاکنون منجر به سه مورد. در میان چهار مورد در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: خطرات باقی می ماند کم برای بسیاری از مردم برنامه ریزی سفرهای دولت برای شکستن بهار یا بیس بال بهار آموزش.

در وال استریت نگرانی در مورد شیوع منجر به کاهش فروش پنج شنبه با میانگین صنعتی داو جونز سقوط 970 امتیاز یا 3.6%. افت تمدید دو هفته از نوسانات در بازار سهام نوسان 2% یا بیشتر برای چهارمین روز در یک ردیف.

ساکرامنتو-منطقه که میره به مکزیک در گراند شاهزاده در ماه فوریه بعد از تسلیم به کوروناویروس. دو مسافر دیگر که از سفر باید در بیمارستان بستری شده است با این ویروس در شمال کالیفرنیا و دو کانادایی آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه, مقامات گفت.

این کشتی کالیفرنیا بود که بازگشت به سان فرانسیسکو پس از بازدید از هاوایی است. برخی از مسافران باقی مانده در هیئت مدیره پس از قایقرانی در آن سفر قبلی به یک رشته از مکزیک بنادر.

شاهزاده Cruises گفت که هیچ موردی از این ویروس تا به حال تایید شده است در میان کسانی که هنوز در این کشتی است. اما سه ده مسافران داشته اند آنفولانزا مانند علائم بیش از دو هفته گذشته یا بیشتر گفت: مری الن Carroll, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو بخش مدیریت اضطراری.

“هنگامی که ما نتایج حاصل از آزمون” او گفت: “مقامات “را تعیین بهترین محل برای کشتی به اسکله.”

میشل اسمیت بزرگ شاهزاده خانم مسافر نوشته شده تصویری در Facebook هلیکوپتر که وارد کشتی. فیلم دیگری نشان داد یک عضو خدمه پوشیدن دستکش و ماسک و اسپری و پاک کردن یک روکش پلاستیکی.

“ما خدمه به طور مداوم تمیز کردن کشتی ما” اسمیت شنیده می شد گفت.

در یک پست اسمیت گفت که او و شوهرش بودند قرنطینه و گفته شد که تنها افرادی که تا به حال شده است در مکزیک سفر و یا کسانی که در نشان دادن علائم شبه آنفولانزا تا به حال منزوی کردن خود است.

“ارواح هستند به عنوان بالا که می تواند تحت این شرایط است. ما خوش شانس به سالم و راحت و به خوبی تغذیه,” او نوشت.

اما اواخر شب بیانیه پنج شنبه از خط کروز گفت: همه مهمانان خواسته شد تا به ماندن در اتاق خود را در حالی که نتایج قابل انتظار در همراهی با دستورالعمل از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

یک مسافر از مکزیک سفر جودی Cadiz از لدی کالیفرنیا گفت که او و شوهرش بیمار شد پس از آن اما با توجه به آن خیلی فکر کردم تا زمانی که یادگیری یک شخص مسافر مرده بود از ویروس. در حال حاضر آنها نمی توانند یک پاسخ مستقیم در مورد نحوه گرفتن تست شده او گفت:.

با علامت کادیز, 65, در حال اجرا, تب, زن و شوهر نگران بودند نه تنها در مورد خود بلکه در مورد امکان آنها گذشت عفونت به دیگران.

“آنها به ما گفتن به ماندن در خانه اما هیچ کس به من گفت که تا دیروز در خانه بمانند. ما در ساکرامنتو ما در مارتینز ما در اوکلند. ما در زمان یک قطار از کروز” جودی کادیز گفت. “من واقعا امیدوارم که ما منفی تا هیچ کس آلوده کردم.”

___

گلر گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان جینی هار و Jocelyn Gecker در سان فرانسیسکو; Christopher وبر در لس آنجلس; ژن Johnson, مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson در سیاتل; Rachel La Corte در المپیا; و AP محقق Monika ماتور در واشنگتن دی سی کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im