واشنگتن ویروس آمار مرگ و میر 16; 1/3 از زندگی کارکنان مراقبت بیمار

سیاتل >> تعداد مرگ و میر مرتبط با کروناویروس در آمریکا رسیده است 16 در انتخابات گفت: امروز اما حتی بیشتر ممکن است نسبت داده شود بر اساس آمار و ارقام منتشر شده توسط خانه سالمندان در مرکز شیوع.

دو اخیر مرگ و میر رخ داده در روز جمعه مقامات بهداشت گفت. یکی بود یک زن در 70s دیگر یک زن در 80s. هر دو ساکنان از زندگی مرکز مراقبت از کرکلند خانه سالمندان شده است که کانون شیوع و متصل به 14 افزایش یافته است.

خانه سالمندان برگزار شد اولین جلسه رسانه امروز اعلام کرد که پس از Feb. 19, 26 ساکنان فوت کرده اند. آن است که حاد مرکز مراقبت که در آن در مورد سه تا هفت ساکنان مرگ در یک نمونه ماه آن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

بسیاری از بیماران درگذشت در بیمارستان که در آن آنها مورد آزمایش قرار گرفتند: 13 15 که درگذشت در بیمارستان ها در حال کروناویروس جدید. اما از 11 سالگی درگذشت و در خانه سالمندان زندگی و مراقبت از آن گفت: تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد پس از مرگ تست کنید تا ببینید که آیا هر یک از آنها تا به حال این بیماری است.

یک تیم از 30 حرفه ای پزشکی از خدمات بهداشت عمومی آمریکا شروع به ورود در زندگی مراقبت بیش از آخر هفته برای از بین بردن خسته و بیمار — کارکنان است.

در آن بیانیه امروز زندگی مراقبت گفت: 70 از آن 180 کارکنان نشان داده اند COVID-19 علائم و دیگر کار می کند. تسهیلات گفت که آن را تا 63 ساکنان باقی مانده — از 120 تا قبل از وقوع — و که شش نفر از آنها علائم.

“ما می خواهم به گسترش صمیمانه تشکر به سازمانهای مختلف دولتی برای نیروی انسانی کمک کند که امروز وارد” این شرکت اعلام کرد. “ما در حال حاضر چندین اضافی پرستاران دو پرستار پزشکان و یک دکتر است.”

پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین نیز اظهار قدردانی کرد. “ما سپاسگزار سواره نظام در حال آمدن است,” او گفت:.

مردم در مسکن ارشد در نظر گرفته به ویژه مستعد ابتلا به این دلیل که بیماری ناشی از کروناویروس جدید است به خصوص خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

در همین حال کارکنان در دو سیاتل-منطقه ارشد جوامع در برخورد با اولین موارد گزارش شده. دو جوامع ارشد — Ida Culver خانه راونا یک خانه بازنشستگی در شمال سیاتل و ایساکو و پرستاری در مرکز توانبخشی در حومه ایساکو گزارش یک مورد در هر.

Ida Culver خانه مقیم در بیمارستان بستری شده است از روز شنبه گفت: بازنشستگی جامعه اپراتور دوران زندگی است. این مرکز از دو برابر آن را ضد عفونی و تمیز کردن شیوه های رایج در مناطق لغو, رویدادهای خواسته کارکنان بودند که در تماس با بیمار در خانه بمانند و لغو اتاق ناهار خوری وعده های غذایی — به جای ارائه مواد غذایی به آن حدود 90 ساکنان.

این ایساکو خانه سالمندان مقیم در بیمارستان بستری شد در روز سه شنبه. سه آتش نشان که پاسخ داده شده اند وجود دارد قرنطینه اما نشان داده شده است هر گونه علائم ایساکو شهردار مری لو Pauly گفت.

وزارت بهداشت منتشر شد در این به روز رسانی تعدادی از موارد امروز وجود دارد گفت: در حال حاضر 102 COVID-19 نفر در سراسر کشور — یک شکل است که شامل نمی شود اولین مورد در Kittitas شهرستان در مرکز واشنگتن که امروز گزارش شد.

بخش عمده ای از این موارد در شهرستان کینگ که در آن 15 از مرگ گزارش شده در آنچه باقی مانده این کشور را بدترین شیوع.

علاوه بر Kittitas, Jefferson, پیرس, Grant and Clark, استان ها اعلام کرده اند که اولین مورد در روزهای اخیر. بیش از دو دوجین گزارش شده در شهرستان اسنوهومیش ،

اقدامات احتیاطی و آماده سازی ادامه داد: در تعدادی از جبهه های دیگر با دانشگاه واشنگتن در سیاتل و دانشگاه Seattle Pacific University اعلام کرد که کلاس های آموزش داده خواهد شد آنلاین برای بقیه زمستان سه ماهه. استارباکس بسته یک مرکز شهر سیاتل فروشگاه پس از یک کارگر تست مثبت است. تعدادی از رویدادهای مهم از جمله شهر زمرد Comic Con لغو شده است.

پادشاه شهرستان شد راه اندازی تریلر در سایت های مختلف برای مراقبت از قرنطینه بیماران و خریداری 84-اتاق متل در کنت برای 4 میلیون دلار برای این منظور است. کنت شکایت کرد و روز جمعه به طور موقت مسدود شهرستان از قرار دادن بیماران وجود دارد گفت: مقامات تا به حال نه خطاب به این شهر می کند. برتر قاضی دادگاه را رد کرد که درخواست با شرایط کرد و گفت: این شهرستان می تواند حرکت 15 نفر به متل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im