واشنگتن دولت Collin Montez mashes هاوایی

ورزشی

در ’80s در با مضمون شب, واشنگتن, دولت Collin Montez بود به شیار. ادامه مطلب

در ’80s در با مضمون شب, واشنگتن, دولت Collin Montez بود به شیار.

چپ نوسانی Montez smacked دو کشتی تایتانیک در صفحه اصلی اجرا می شود در پنج شنبه شب 6-2 بیس بال پیروزی هاوایی در لس موراکامی ورزشگاه.

جمعیت 842 دیدم Montez smack دو اجرای هومر در Cougars سه-اجرای اولین ورود و سپس پوند سه اجرا در درایو سوم.

هر دو درایو سوار 25-mph gusts بیش از دیوار راست میشه.

“من نمی دانم اگر شما می توانید آنها را باد به وسیلهی زمانی که آنها شدم که به دور” آه مربی مایک Trapasso گفت.

>> گالری عکس: رنگین کمان رزمندگان بیس بال: هاوایی در مقابل واشنگتن

در Cougars در زمان منجر شود که جاستین ون د ترمز scooted خانه در grounder به راست دست پارچ لوگان Pouelsen را سمت چپ. با کایل Manzardo در روز دوم با دو outs Pouelsen انداخت یک تغییر که Montez له شده.

“من فکر کردم آن را بالا یک نی نی, اما من فکر نمی کنم آن را وحشتناک زمین” Trapasso گفت. “لوگان فکر آن را مناسب و معقول بشه.”

Montez وارد شده بود ضربه .143 با تک حسابداری برای هر دو خود را بازدید. اما در شیوه های این هفته او متمرکز در نقطه تماس از نوسانات.

“ما شده ایم از گفتن خودمان تمام هفته به سر (از بت) را دریافت بشکه از” Montez گفت. “و این چیزی است که من در تلاش برای انجام. من این توپ کوچک در مقابل. من می خواهم به می گویند باد کمک کرد تا آن را کمی.”

در سوم زمین باز یافته Pouelsen بازنشسته و دو ساله پس از آن شده plunked Manzardo با 1-0 بشه. جک اسمیت به دنبال با یک مخالف-زمینه تنها به حق آوردن Montez برای بار دوم.

این بار Montez سوار Pouelsen را fastball بیش از حق fielder Scotty اسکات سر برای یک 6-0 منجر شود.

“دوم یکی رفته بود بدون شک در مورد آن” Montez گفت. “من آن را احساس. … آن را احساس زمانی که شما نوسان مثل هیچ چیز نیست. هنگامی که (شما) احساس می کنید که هیچ چیز … آره خودشه.”

Trapasso گفت: “این دومین زمین بود فقط بد بشه. آن بالا fastball. آن را واقعا بالا بود. آن پنج نقطه در چشمان او تقریبا و (Montez) فقط خرد آن است. (Pouelsen است) نمی شود که راه بسیار اغلب. لوگان در حال رفتن به مبارزه و مانند آن است. نبود خود را در شب.”

اما Trapasso گفت: این خود وارد اشتباه — برخورد با زمین است که به خانمها بالغ زندگی طولانی در یک سوم زمین باز یافته.

“واقعیت این است Montez نباید شده است تا در سوم زمین باز یافته” Trapasso گفت. “ما دو outs و هیچ کس نمی دهیم و به آنها freebie با برخورد با زمین است. سپس تک و یک بمب. اگر ما به پایان رسید که باز یافته که می داند چه اتفاقی می افتد با Montez در چهارم. اما نکته کلاه خود را. ما رو با چکش در دو زمین و ما نمی قادر به بازگشت از آن است.”

این ‘کمان را سنگ فرش دو اجرا می شود در پایین سوم و از بین برنده بوهای تن به تن بدون گل پنج نوبت.

تای اتکینز بود که پس از مای تای نوار است که در مورد به خوبی در Ala Moana مرکز تا به حال یک مخلوط صاف از دو و چهار-درز fastballs. در چهار نوبت اتکینز مجاز سه بازدید و زده از هفت. او اجازه تنها یک دونده برای رسیدن به نمره موقعیت. اتکینز انداخت حملات 42 62 رزین.

“من به طور مداوم در مقابل با پسوند” گفت: اتکینز بود که دولت 2019 بازیکن سال به عنوان یک Kamehameha-هاوایی ارشد. “من با تمرکز بر گرفتن توپ است. دو درز فقط در حال اجرا است. مخلوط در چهار seamer به آن مسطح است.”

کارتر Loewen سخت تن به تن بدون گل ninth inning برای آه. Nate Swarts رسیده در یک شکارچی را از دخالت در سرقت دوم و رفت تا سوم در Garrett Gouldsmith را groundout برای اولین بار. اما Loewen دامن زد ون د ترمز برای دومین strikeout از زمین باز یافته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>