واشنگتن فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در بیش ویروس پس از انسان می میرد

فرماندار ایالت واشنگتن اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه پس از یک مرد مرده وجود دارد از COVID-19 اولین گزارش مرگ و میر در ایالات متحده است. بیش از 50 نفر در یک مرکز پرستاری بیمار هستند و در حال آزمایش برای ویروس.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee به کارگردانی و سازمان های دولتی به استفاده از “تمام منابع لازم” برای آماده سازی و پاسخ به شیوع کروناویروس. در این بیانیه همچنین اجازه می دهد تا استفاده از واشنگتن گارد ملی در صورت لزوم.

“ما همچنان به کار در جهت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس” فرماندار قول داد.

مقامات بهداشت در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن نگران رمان coronavirus, پخش كردن, از طریق, West Coast جوامع زیرا مردم به آلوده بودن وسیله ناشناخته. آنها تا به حال بازدید از یک منطقه که در آن وجود دارد شیوع و نه ظاهرا در تماس با هر کسی که تا به حال.

مردی که مرده بود در 50s حال اساسی شرایط بهداشتی و بدون سابقه مسافرت و یا تماس با یک شناخته شده COVID-19 مورد بهداشت مقامات در واشنگتن گفت: در یک کنفرانس خبری. یک سخنگوی EvergreenHealth مرکز پزشکی Kayse دال گفت: فرد فوت شده در این مرکز در سیاتل و حومه کرکلند.

این مقامات بهداشتی گزارش دو مورد COVID-19 ویروس متصل به مراقبت طولانی مدت تسهیلات در همان حوالی زندگی, مرکز مراقبت از کرکلند. یک زندگی مراقبت کارگر یک زن در 40s خود را که در وضعیت مطلوب در یک بیمارستان و یک زن در 70s و اقامت در زندگی مراقبت است که در بستری بیماری جدی است. نه سفر خارج از کشور است.

“علاوه بر این بیش از 50 نفر در ارتباط با مراقبت از زندگی هستند بنا به گزارش بیمار با علائم تنفسی و یا در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی و یا دیگر شرایط تنفسی با علت ناشناخته و در حال آزمایش برای COVID-19,” سیاتل و پادشاه شهرستان خبر داد. “مثبت دیگر موارد انتظار می رود.”

امی رینولدز از واشنگتن وزارت بهداشت گفت: در یک مختصر مصاحبه تلفنی: “ما در برخورد با شرایط اضطراری در حال تحول وضعیت است.”

تعداد فزاینده ای از موارد در کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان در حال مخدوش مقامات زیرا مردم آلوده نشده بود به تازگی از سفر خارج از کشور و یا به هر حال شناخته شده تماس نزدیک با یک مسافر و یا یک فرد آلوده.

ایالات متحده حدود 60 مورد تأیید. در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم بیمار توسط ویروس ماند جمعه در اطراف 83,000 و وجود بیش از 2800 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

اکثر عفونت ها در نتیجه علائم خفیف از جمله سرفه و تب هر چند برخی می تواند جدی تر تبدیل شده و منجر به ذات الریه. افراد مسن به خصوص کسانی که با بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و ریه به ویژه آسیب پذیر است. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در نظر گرفته شده است ، اما متقاعد شده است که تعداد موارد رشد خواهد کرد و سازمان بهداشت و درمان هستند ramping تا تلاش برای شناسایی کسانی که ممکن است بیمار می شود.

The California Department of Public Health روز جمعه گفت که دولت دریافت خواهد کرد به اندازه کافی کیت از CDC برای تست تا 1200 نفر در روز برای COVID-19 ویروس — یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شکایت به مقامات بهداشت فدرال که دولت در حال حاضر خسته اولیه آن 200 کیت های آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>