واشنگتن دی سی و کارگران و فعالان رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در حروف بزرگ در خیابان منتهی به کاخ سفید

  • ASSOCIATED PRESS City workers and activists paint the words Black Lives Matter in enormous bright yellow letters on the the street leading to the White House today in Washington.

    آسوشیتد پرس

    شهر کارگران و فعالان رنگ کلمات سیاه موضوع زندگی در رنگ زرد روشن حروف در خیابان منتهی به کاخ سفید امروز در واشنگتن است.

  • ASSOCIATED PRESS District of Columbia Mayor Muriel Bowser walks on the street leading to the White House after the words Black Lives Matter were painted in enormous bright yellow letters on the street by city workers and activists today in Washington.

    آسوشیتد پرس

    منطقه کلمبیا شهردار موریل Bowser پیاده روی در خیابان منتهی به کاخ سفید پس از کلمات Black Lives Matter رنگ بود و enormous, روشن, زرد نامه ها در خیابان های شهر کارگران و فعالان امروز در واشنگتن است.

واشنگتن >> شهر کارگران و فعالان رنگ کلمات سیاه موضوع زندگی در رنگ زرد روشن حروف در خیابان منتهی به کاخ سفید بسیار قابل مشاهده نشانه ای از ناحیه کلمبیا را در آغوش یک جنبش اعتراضی که قرار است در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سی شهردار موریل Bowser خود توییتی تصویری هوایی از نقاشی دیواری در مدت کوتاهی پس از آن تکمیل شد امروز. نامه ها و یک تصویر از این شهر پرچم کشش در سراسر 16th Street برای دو بلوک به پایان فقط قبل از کلیسا که در آن تهمت صحنه یک عکس-op پس از فدرال افسران زور پاک مسالمت آمیز تظاهرات را به راه را برای رئیس جمهور و همراهان وی.

“این بخش از 16 خیابان در مقابل کاخ سفید در حال حاضر رسما ‘Black Lives Matter پلازا'” Bowser خود توییتی. سیاه و سفید امضا قرار داده شد تا به علامت تغییر دهید.

Bowser خود در حمایت از این پروژه به شرح زیر لفظی درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از این در واکنش به اعتراضات به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. Bowser خود را در مورد شکایت سنگین دست فدرال و پاسخ نامیده می شود برای حذف از خارج از کشور سرباز گارد ملی. او می گوید تفاوت های خود را برجسته نیاز به دی سی به یک دولت و کنترل بیشتر بر امور داخلی خود.

در روز پنج شنبه به عنوان اعتراض تبدیل شده, صلح آمیز, او به پایان رسید منع رفت و آمد اعمال شده پس از مردم آسیب دیده ساختمان ها و شکست را به کسب و کار بیش از آخر هفته و شنبه.

شهردار نیز توییتی نامه ای از مجلس نانسی پلوسی نوشت که رئیس جمهور به بیان زنگ که مسالمت آمیز معترضان مواجه شدن با شدت مسلح فدرال عوامل و افسران بسیاری از آنها با هویت ها و سازمان های پنهان.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>