واشنگتن گروه کر تمرین نوبت کشنده است. هوابرد coronavirus به شدت مشکوک

درمانگاه خود را ارسال نمونه های خود را برای coronavirus آزمون که دوباره بعد از چهار روز نمایش هر دو آنها تا به حال COVID-19.

در 17 مارس یک گروه کر عضو هشدار داده, Skagit, عمومی کانتی بهداشت در مورد شیوع.

کاری از گروه کر عضویت فهرستی از ده بهداشت افسران درهم به مدت سه روز برای جلوگیری از شیوع بیماری است. آنها به نام هر عضو تعیین کننده بود که با حضور در تمرین.

از آنها خواسته هر فرد با علائم به لیست خود تماس نزدیک در طول 24 ساعت قبل از بیماری ، سپس آنها را به نام کسانی که به مردم گفتن هر کسی که احساس بیمار به قرنطینه خود را.

“ما فکر می کنم آن را فقط یک بازی واقعا فوق العاده تاسف بالا خطر بروز” گفت: Dubbel این شهرستان سلامت رسمی.

علامت Backlund احساس خود را لغزش اما نه به عنوان بد به عنوان یک دوست از یک دهه جوانتر از یک دونده بود که با عجله به بیمارستان با ذات الریه. هر دو مردان و در نهایت بهبود می یابند.

در مارس 18, Burdick دریافت یک پیام از نانسی “Nicki” همیلتون 83 ساله سوپرانو شناخته شده برای او فعالیت سیاسی و قصه های مسافرت های بین المللی. او نگران بود در مورد یک عضو همکار.

سه روز بعد او موفق به دریافت یک تماس دیگر. همیلتون شده بود با عجله به بیمارستان به زودی پس از او تا به حال صحبت با او و در حال حاضر او مرده بود.

کلمه به سرعت گسترش در میان اعضای گروه کر بسیاری از آنها بیمار و چپ به سرند به تنهایی در خانه های خود.

مقامات بهداشت گفت: تمام 28 اعضای گروه کر بودند که تست شده برای COVID-19 مورد یافت شد به توان و حذف. دیگر 17 با علائم هرگز آزمایش یا به دلیل آزمون در دسترس نیست و یا مانند کمستکک و اوون — خوانندگان تحت این تصور بودند که فقط کسانی که در وضعیت وخیم واجد شرایط بودند.

جوانترین از آن بیمار شد 31, اما آنها به طور متوسط 67 با توجه به بخش بهداشت و درمان.

در سطح خرد صفحه اصلی Burdick و همسر خود را نگه داشته و فاصله بین خود و برای یک هفته. اما لورن مریض شدم به هر حال.

این Burdicks شده بود heartened به شنیدن این که یک زن دیگر در بیمارستان — یک آلتو در 80s — به نظر می رسید به گرفتن بهتر است.

اما این گذشته جمعه هادی هم یکی دیگر تماس بگیرید. او مرده بود. و یک تنور شده بود با عجله به بیمارستان.

دیگران احساس بیماری های پایانی. پانزده روز پس از تمرین کمستکک squirted شامپو به دست او و با تجربه عجیب و غریب و خوش احساس.

آن بوی. مانند نارگیل.

***

Marr, the Virginia Tech محقق گفت که گروه کر شیوع او را به یاد کلاسیک مورد مطالعه در گسترش بیماری های عفونی.

در سال 1977 یک شرکت هواپیمایی آلاسکا پرواز بازگشت به هومر آلاسکا پس از تجربه موتور مشکل و نشست روی آسفالته وجود دارد به مدت چهار ساعت با سیستم تهویه ،

از 49 مسافران در هیئت مدیره 35 توسعه یافته آنفولانزا علائم و پنج بیمارستان بستری شدند. محققان در نهایت ترسیم شیوع بیماری به یک زن که احساس خوب زمانی که او سوار اما بعد از آن بیمار شد.

این مورد در حال تکان اپیدیولوژی به تحقق است که آنفلوانزا می تواند از طریق هوا.

تحقیقات قبلا نشان داده است که coronavirus است که تقریبا دو برابر به عنوان مسری آنفلوانزا و مراتب کشنده تر است.

هنوز هم وجود دارد بسیار برای یادگیری در مورد گروه کر شیوع شروع با منبع اصلی ویروس.

Dubbel این شهرستان گفت: “او امیدوار است که یک مطالعه خواهد بود انجام روزی برای تعیین عفونت گسترش یافته است. اما در حال حاضر تیم او غرق در تلاش برای مهار اضافی شیوع است.

Marr گفت که محققان خواهد شد بسیاری از سوالات را برای اعضای گروه کر.

آیا خوانندگان مرسوم نشستن در صندلی اجازه می دهد آنها را به یاد خود را در مکان های که شب و کمک به بازسازی چیدمان اتاق و سرنشینان خود را?

ممکن است این 15 نفر که نمی مریض نشسته اند با هم ؟

یکشنبه 99 نفر تست مثبت در Skagit شهرستان است.

آن می تواند ماه قبل از گروه کر دیدار دوباره. این Backlunds هر چند باید شروع به آواز خواندن دوباره — یک آلتو و باس با هم در اتاق نشیمن خود را.

این زن و شوهر و کمستکک و اوون می خواهم به می دانم که اگر آنها آنتی بادی علیه این ویروس پس از آن امن خواهد بود برای آنها را به ارائه وعده های غذایی و پیدا کردن راه های دیگر برای کمک به عفونت گسترش می یابد.

کمستکک شگفت زده در اتفاقی از آن همه است.

“این فقط عادی مردم به صورت تصادفی انجام کارهایی که آنها را دوست دارم و همه از ناگهانی برخی از مردم, مرده,” او گفت:. “این بسیار عاقلانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im