وا را از Anzac برای رفتن بدون یاد سحر خدمات

آلبانی تبلیغ
A Company 11/28th Batallion's Cpl Jeremy Cullen.
آیکون دوربینیک شرکت 11/28 Batallion را Cpl جرمی کالن. اعتبار: لوری بنسون آلبانی تبلیغ

WA معنوی خانه Anzac روز بیست و مجبور خواهد شد برای رفتن بدون سرویس برای اولین بار از استرالیا تحت حمله مستقیم نزدیک به 80 سال پیش است.

گسترش COVID-19 منجر به لغو ده ها تن از حوادث در سراسر بزرگ جنوبی.

سحر خدمات یکی از آخرین سنت به سقوط قربانی به coronavirus با RSLWA اجرایی جان McCourt اعلام یک ایالت ممنوعیت RSL-اجرای Anzac روز خدمات.

RSLWA رئیس جمهور پیتر Aspinall یک آلبانی مرد گفت “بسیار ناامیدکننده” را برای این شهر به از دست دادن آن Anzac روز بزرگداشت بود اما این تصمیم درست است.

“من درک می کنم این اولین بار است که پس از حداقل زمان جنگ جهانی دوم که در آن شده است وجود دارد لغو Anzac روز بزرگداشت,” او گفت:.

“در نور از نخست وزیر بیانیه جمعه گذشته و اعلام حالتهای اضطراری در برخی از کشورهای استرالیا آن وقت بر ما به دنبال این دستورالعمل.

“این یک ناامیدی بزرگ اما قابل فهم در نور coronavirus موضوع است.

“در دولت شعبه هنگامی که ما ساخته شده است که تصمیم ما متوجه این جمعیتی که ما را نمایندگی کند. ما تعداد قابل توجهی از اعضای ما که در آسیب پذیر ترین گروه های سنی است.”

Peter Aspinall
آیکون دوربینپیتر Aspinall اعتباری: لوری بنسون/آلبانی تبلیغ لوری بنسون

آقای Aspinall گفت: دولت شعبه در گفتگو با زیر شاخه های در مورد چگونه آنها می تواند انجام محدود شد به کمک WA عمومی پرداخت خود احترام می گذارد.

او گفت: آنها بررسی گزینه های از قبل ضبط شده و خدمات است که می تواند پخش در رادیو و تلویزیون و رسانه های اجتماعی.

“این رفتن به آمریکا را در حالی که کمی به مرتب کردن بر اساس آنچه که ما می توانید انجام دهید,” او گفت:.

بازنشسته عمده لوری Fraser, رییس جمهور موقت از آلبانی RSL sub-شعبه گفت: بدون در نظر گرفتن محدودیت های اجباری توسط COVID-19 غرب استرالیا هنوز هم می تواند افتخار میراث دفاع پرسنل نیروی.

“مردم می تواند به توقف آنچه آنها انجام می دهند و باید کمی فکر می کنم در مورد فداکاری که ساخته شد و همچنان برای این کشور,” او گفت:.

دیروز یک بنادر جنوبی سخنگوی تایید کرد که پنج کشتی کروز بازدیدکننده داشته است به آلبانی برنامه ریزی برای بقیه مارس لغو شده بود. وجود دارد هیچ کشتی کروز بازدیدکننده داشته است برنامه ریزی شده تا ماه ژوئن.

نخست وزیر اسکات موریسون مشاوره در برابر توده اجتماعات جمعه گذشته باعث صفوف از رویداد لغو شد.

بین المللی آلبانی عامیانه ‘N’ کلبه جشنواره, جشنواره, دریا, Food for Thought, دروازه, 2 صفحه و Greenskills’ پایدار جامعه, جشنواره, شدند, برخی از اولین آلبانی حوادث به اعلام لغو شد.

طعم بزرگ جنوب برگزارکنندگان اعلام کرده اند لغو تمام 30 از حوادث و شهر آلبانی را لغو کرده است, جنوب غرب خیابان متحرک.

خارج از آلبانی به Katanning هماهنگی جشنواره و کرنبروک نمایش نیز اوراق.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>