رزمندگان پیروزی 2 در یک ردیف در جاده

واشنگتن — Draymond سبز فکر می کند که رزمندگان طلایی امور خارجه در حال پیشرفت خود را در طول چالش های نجومی.

سبز تا به حال 12 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و هفت پاس گل کمک دولت طلایی ضرب و شتم Bradley Beal و واشنگتن ویزاردز 125-117 سه شنبه شب ،

این دومین پیروزی راست برای NBA-بدترین رزمندگان (12-39) با هم آمدن در جاده ها است. آنها از دست رفته 15 قبلی خود را 17.

گلدن استیت در حال پخش است بدون Stephen Curry و کلی تامپسون با توجه به دراز مدت صدمات. اما سبز گفت: پیروزی در واشنگتن بود یک علامت مثبت است.

رزمندگان رهبری به عنوان بسیاری از 19 امتیاز میدوی در سه ماهه سوم اما جادوگران قطع آن به 115-110 با 3:39 باقی مانده است.

“این قطعا یک گام در مسیر درست” سبز گفت. “یک ماه و یا پیش ما را از دست داده اند که بازی زمانی که آنها آن را قطع به پنج است.”

طلایی دولت شات 50 درصد (15 30) از 3 نقطه محدوده و تا به حال شش بازیکن نمره در دو چهره است. الک Burks تا به حال 30 امتیاز گلن رابینسون III اضافه شده 22 و Damion لی به پایان رسید با 19.

“ما در حال تبدیل آن بیش از و بازی با سرعت خوب” مربی Steve Kerr گفت. “من فکر می کنم Draymond مجموعه یک تن خوب برای ما که او را هل می دهد توپ. ساخته شده و یا از دست ندهید زمانی که ما به جرم ما به سرعت این کمک کند.”

Beal رهبری واشنگتن با 43 امتیاز در هفتمین مستقیم بازی حداقل با 30 امتیاز سوم-طولانی ترین جمله رگه در تیم تاریخ است. دیویس Bertans تا به حال 19 امتیاز.

طلایی دولت برداشت کنترل با 15-0 اجرا پوشا حاصل کار دو تیم که از آن ساخته شده 79-63 با 9:56 به بازی در سه ماهه سوم.

“ما نمی آمد به بازی با طرز فکر درست” واشنگتن مربی اسکات بروکس گفت. “من نمی دانم آنچه که ما فکر می شد اما ما نیست به فکر چیز درست است.”

Beal رفت 15 30 از میدان در حالی که عبور از مجروح جان وال سوم در واشنگتن حرفه ای به ثمر رساند لیست. Beal نیز رفت 10 10 در خط پنجم خود را مستقیم بازی با حداقل 10 تبدیل ناپاک عکس بستن او با گیلبرت آرناس برای طولانی ترین اجرا در تیم تاریخ است.

او علاقه مند بود در شخصی خود را به دست آوردهای.

“آنها فقط outplayed ما در هر جنبه ای از بازی” Beal گفت.

نکته-ins

رزمندگان: G d’angelo راسل بود که با کبود حق عضلات چهار سر ران. راسل بوده است شایعه تجارت هدف در پیشبرد پنج شنبه مهلت. “این بیماری همه” کر گفت. “این هیچ سرگرم کننده داشتن نام خود را ذکر شده در ایران. من می توانم از تجربه صحبت می کنند. این نوع نامطلوب چیزی که شما در مورد خودتان و احتمال این که شما ممکن است نقل مکان کرد.” … طلایی ضرب و شتم دولت واشنگتن برای ششمین بار متوالی. … F اریک Paschall تا به حال 14 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

جادوگران: C معارف واگنر بازگشت گم شده و پس از 24 بازی با یک رگ به رگ سمت چپ مچ پا. او به ثمر رساند و هشت امتیاز در 11 دقیقه. … با واگنر پشت C Anzejs Pasecniks خواهد شد صرف زمان با G لیگ DC برو بروکس گفت. “در حال حاضر او را از ترکیب” بروکس گفت.

Hachimura برگشت

Rui Hachimura به ثمر رساند 11 امتیاز در تقریبا 26 دقیقه پس از از دست رفته 23 بازی با آسیب کشاله ران. او می رود به طور محدود به 20 دقیقه در اولین بازی پس Dec. 14.

“من به آنها گفتم من خوب بود زمانی که من شروع به بازی” Hachimura گفت. “من می تواند بازی کند.”

رزمندگان کمک

گلدن استیت به حال 31 کمک شش بالاتر از متوسط خود را برای این فصل است. مرکز Marquese Chriss دوست دارد که چگونه این تیم شده است بازی به تازگی.

“این مسری است وقتی که همه شروع می شود با عبور در اطراف توپ و حرکت آن را در اطراف” Chriss گفت. “همه با یک لمس. هر کس در حال پخش است برای هر یک از دیگر. ما بازی را از طریق هر یک از دیگر و فقط به یکدیگر فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>