رزمندگان بی حس کردن حذفی محدود قطعات 116-100

دنور — اریک Paschall گل نه از خود 22 امتیاز در سه ماهه چهارم اندرو ویگینز تبدیل در یک دو دو و رزمندگان طلایی امور خارجه بسیج برای بی حس کردن دنور ناگتس 116-100 در سه شنبه شب.

16-نقطه underdog رزمندگان بودند پایین 77-65 با 5:08 چپ در سه ماهه سوم. آنها رفت و در 43-15 اجرا را کنترل و پیروزی را برای بار دوم در 11 بازی.

“این زیبا بود به تماشای” دولت طلایی مربی Steve Kerr گفت. “این بچه ها را بدست خیلی بهتر و عالی بود برای دیدن آنها را پاداش برای تلاش های خود را.”

Wiggins به پایان رسید و با 22 امتیاز و 10 کمک برای رزمندگان. دراگان بندر به ثمر رساند 14 در آخرین روز از 10 روز قرارداد.

“ما بازی خوبی به عنوان یک گروه” Paschall گفت. “ما همه چیز درست شد و ما تهاجمی در آنچه که ما نیاز به انجام است.”

خواهد بارتون و پل Millsap هر حال 18 امتیاز به عنوان قطعات پشت افتاد لس آنجلس کلیپرز برای دانه دوم را در کنفرانس غرب. نیکولا Jokic 16 امتیاز به ثمر رساند و تا به حال 13 ریباند در یک گیج کننده از دست دادن بر روی پاشنه از ضرب و شتم قهرمان دفاع تورنتو رپتورز.

دنور مربی مایکل مالون هشدار داد تیم خود را نه به چشم پوشی 14-48 رزمندگان که در زمان قطعات به اضافه کاری در Jan. 16 در سان فرانسیسکو قبل از از دست دادن. آن دیگری سر خاراندن از دست دادن خانه برای قطعات ایم که همچنین کاهش یافته بازی به آتلانتا و کلیولند.

“آیا ما اجازه پا کردن (گاز) و یا فکر می کنم آنها فقط رفتن به دور من واقعا مطمئن” مالون گفت. “دفاع ما در حال حاضر وجود ندارد و از بالا به پایین. ما باید برای پیدا کردن یک راه حل که در عجله بسر می رسانید.”

اردن Poole آمار زنگ-ضرب و شتم 3-اشاره گر به پایان سه ماهه سوم به طلایی دولت منجر شود و این تیم انجام حرکت به چهارم.

این قطعات که رهبری به عنوان بسیاری از 15 در سه ماهه سوم کاهش یافت و به 24-8 در خانه. آنها NBA-بهترین 34-7 در پپسی سنتر یک فصل پیش.

حتی بیشتر نگران کننده دنور 3-3 پس از این همه ستاره.

“این بد کشش” Jokic گفت. “یا شاید که ما ؟ شما هرگز نمی دانید.”

Mychal مولدر آغاز شده برای گلدن استیت به پایان رسید و با 15 امتیاز. او به امضا رسید به 10 روز قرارداد هفته گذشته است.

“این یک نفر” مولدر گفت: از این پیروزی. “قطعات هستند یک تیم در لیگ است.”

کاری دیده بان

کر دیدار خواهد کرد Stephen Curry و مدیر پزشکی ورزشی و عملکرد ریک Celebrini روز چهارشنبه برای تعیین زمانی که standout گارد باز خواهد گشت. آن می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه در برابر تورنتو است.

کاری از دست رفته است اما چهار بازی این فصل را با یک شکست دست چپ.

روز دوشنبه کاری تمرین با طلایی دولت G لیگ, وابسته به سانتا کروز, قبل از بازگشت به رزمندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de