رزمندگان هنوز هم از دست رفته کاری کوبید توسط کلیپرز

سان فرانسیسکو — Kawhi Leonard به ثمر رساند 23 امتیاز قبل از نشستن کل سه ماهه چهارم همراه با بقیه Doc Rivers’ استارت و لس آنجلس کلیپرز کوبید طلایی رزمندگان امور خارجه 131-107 در سه شنبه شب.

پل جورج و پاتریک بورلی گل 15 امتیاز هر کدام به عنوان کلیپرز تا به حال هفت بازیکن در دو چهره است. Reggie Jackson اضافه شده 16 امتیاز و JaMychal سبز تا به حال 13 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

آینده یک 112-103 دست دادن به لیکرز در شب یکشنبه به پایان رسید که در شش بازی برنده خط خط کلیپرز شروع به پریدن کرد به اوایل دو رقمی سرب و coasted به سومین پیروزی متوالی بیش از رزمندگان.

لس آنجلس رهبری 28 در نیم و رفت تا 84-50 در اوایل سوم زیر back-to-back 3s از بورلی.

رفت و چیزهای خوبی برای رودخانه ها تیم است که لئونارد زخم با سه نقطه بازی زمانی که او بدبختانه یک شات در حالی که در حال سقوط بیش طلایی دولت Ky بومن.

کلیپرز نقل مکان کرد و یک بازی پیش از دنور به جایگاه دوم در غرب است.

دراگان بندر همسان حرفه ای خود را از 23 امتیاز برای گلدن استیت. اندرو ویگینز به ثمر رساند 21 و Marquese Chriss تا به حال 10 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

این بازی قبل از یک جمعیت قابل توجهی کوچکتر در تعقیب مرکز به عنوان بزرگ جیب صندلی های خالی صف عرصه را بالا و پایین کاسه. علائم ارسال شده در نزدیکی ورودی خارج از محل هشدار به بازدید کنندگان نشان داده بودند هر گونه علائم کروناویروس را وارد کنید.

هر دو تیم در زمان گام به سوی پیوستن به NBA قوانین موقت بسته شدن در اتاق قفل دسترسی به, خبرنگاران در تلاش برای مهار این ویروس. کلیپرز راه اندازی یک نمایش-خاموش منطقه فقط در خارج خود را در اتاق قفل برای postgame مصاحبه با صندلی برای رسانه ها. رزمندگان انجام مصاحبه های خود در نزدیکی یک رسانه اتاق که در آن آنها به طور معمول انجام دهد.

“این همه بسیار عجیب و غریب و بی دست و پا” دولت طلایی مربی Steve Kerr گفت. “ما فقط می خواهم به انجام آنچه به ما گفته شده انجام دهید و رفتن از وجود دارد.”

مولدر پاداش

Mychal مولدر که 10 روز قرارداد با رزمندگان منقضی شده در شنبه آغاز شده و برای طلایی دولت پس از امضای چند سال معامله در روز دوشنبه. مولدر که به ثمر رساند یک حرفه ای بالا 18 امتیاز در برابر 76ers نهایی بعد از 10 روز قرارداد تا به حال سه امتیاز و چهار ریباند در برابر کلیپرز.

نکته-ins

کلیپرز: لس آنجلس 13-1 هنگامی که ساخت 15 یا بیشتر 3-اشاره گر. کلیپرز به پایان رسید و با 20 برابر رزمندگان. … لو ویلیامز (درد سمت راست گوساله) بازی نمی کند. … Joakim Noah امضا به عنوان یک عامل رایگان در دوشنبه غیرفعال است. “او تا به بازی در یک سال یا در حالی که ما می بینیم هنگامی که او نقش” رودخانه گفت. “من خوشحالم که او را داشته باشد. او یک صدای خوب به در اتاق قفل است.”

رزمندگان: Wiggins حال تاکید یک دست غوطه دادن بیش از 7-پاورقی Ivica Zubac. … Stephen Curry باقی مانده را با آنفولانزا. Draymond سبز نشسته ششمین بازی متوالی به دلیل چپ زانو درد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de