رزمندگان لغزش گذشته 76ers به عنوان کاری نشسته بیمار

سان فرانسیسکو — در حال حاضر توسط رزمندگان استفاده می شود به بازی shorthanded. هر چند به نظر می رسید برای لحظه ای که آنها در Steve Kerr به اصطلاح — از جنگل شنبه وحی که استفان کاری بود کنار مبتلا به آنفولانزا قرار دادن رزمندگان در آشنا موقعیت: بدون سوپراستار و پایین چند بدن در یک بازی که نیاز به خراش به رقابت در.

طلایی دولت 118-114 پیروزی در برابر فیلادلفیا 76ers نبود داستان بالا در تعقیب و گریز از مرکز. به عنوان coronavirus اپیدمی نوردد کشور کاری آنفولانزا موضوع قابل درک نگرانی است.

رزمندگان مقامات حفظ کاری است نه نشان دادن نشانه هایی از داشتن COVID-19 — و این که 31 ساله guard ممکن است برداشت یک آنفولانزای فصلی از پسر خود را — اما علائم خود را به اندازه کافی بود که او پیوسته رو به جلو Draymond سبز (سمت چپ زانو درد) مرکز Kevon Looney (هیپ) و سه نفر دیگر در گزارش آسیب.

اما در مقابل به طور مشابه مجروح 76ers تیم از دست رفته مرکز Joel Embiid (شانه) و گارد بن سیمونز (کمر) رزمندگان (15-49) واگردانی به یک دولت بدون کاری و تکیه بر کمک از یک rag-tag گروه برای به دست آوردن یک گشت نفع خود.

زمانی که گارد Damion لی شناور بسته بازی در 106 با 3:41 باقی مانده رزمندگان پاک شده 10-نقطه کسری. لی بعد از آن ساخته شده لیآپ به رزمندگان یک 113-111 سرب با 1:40 چپ در بازی.

سپس مرکز Marquese Chriss’ بلوک از جلو مایک اسکات لیآپ با 27 ثانیه به سمت چپ و رایگان در پرتاب به جلو توسط اریک Paschall و گارد Mychal مولدر حفظ شود. زمانی که گارد Furkan Korkmaz پا را از مرزهای در ثانیه های پایانی آن را مهر و موم رزمندگان’ برنده شوید.

لی به پایان رسید و با 24 امتیاز در 10 از 17 تیر (3 8 از 3 نقطه محدوده) شش ریباند و سه پاس گل و تبدیل دو سطل در آنچه که می تواند به عنوان یک بازی رستگاری. در حالت طلایی را از دست دادن به تورنتو در روز پنج شنبه Lee, از دست رفته یک جفت 3-اشاره گر دیر است که می تواند نگه داشته و آن را درون یک میدان رو در اختیار.

که در بازی مشخص شده کاری, بازگشت پس از 58-بازی نبود یک چپ دست. اما او cameo کوتاه بود و رزمندگان در شنبه قصور بازگشت به زندگی بدون او. جای تعجب آنها موفق به کسب سه نفر از چهار بازی گذشته خود را بدون دو بار MVP.

در میان طلایی دولت نه سالم بازیکنان Paschall به پایان رسید با 23 امتیاز 8-از-12, تیراندازی, سه ریباند و شش پاس گل در 29 دقیقه خاموش روی نیمکت. مولدر بر نهایی بعد از 10 روز قرارداد رفت و برای 18 امتیاز 5 از 10 تیر (3 تا 7 از 3 نقطه محدوده) او به عنوان پر کاری در صف شروع.

این 76ers (38-26) بودند گام به جلو توسط توبیاس هریس (24 امتیاز و چهار ریباند و چهار پاس گل) و مرکز Al Horford (22 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و هفت پاس گل).

این یک بازی است که نیاز به یک بیانیه از سازمان برای روشن شدن آن را هنوز هم اتفاق می افتد. رزمندگان در روز جمعه اعلام کرد که بازی روز شنبه خواهد بود بازی های برگزار شده اما هشدار داد هر کسی احساس بیمار در برابر حضور می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im