رزمندگان می گویند تامپسون نمی بازی این فصل

سان فرانسیسکو — Golden State Warriors گارد کلی تامپسون نمی خواهد بازی در این فصل هر چند از آن شده است رد کرد که او هنوز هم می تواند در رقابت های المپیک در تابستان امسال است.

انتظار بر این بود که تامپسون را از دست کل فصل او به عنوان بهبود از یک پاره شده رباط زانو و رزمندگان گفت: این قطعی قبل از بازی خود را در برابر هوستون در پنج شنبه شب. مربی Steve Kerr گفت: خیلی زود است که به حکومت تامپسون به بازی برای تیم ایالات متحده و او نیست شکل گرفته نظر در چه خواهد بود بهترین راه حل برای Thompson داده ژوئیه است که هنوز پنج ماه دور.

“فقط تعیین شده توسط آموزش کارکنان است که حتی اگر او را در آینده همراه وجود ندارد واقعا هر فرصتی که او بازی” کر گفت. “این چیزی است که من انتظار می رود از همان ابتدا با توجه به شدت آسیب دیدگی و عادی جدول زمانی و بنابراین در اینجا ما هستند. این هیچ جای تعجب است.”

تامپسون پاره لیگ قهرمانان آسیا در سمت چپ خود را تا زانو در ماه ژوئن گذشته 13 در طول بازی تصمیم گیری 6 از NBA نهایی در برابر تورنتو رپتورز بود و عمل جراحی جولای 2. او دوباره ارزیابی بیش از این همه ستاره و این تیم گفت: Stephen Curry را چلپ چلوپ برادر “است که پیشرفت خوب و مناسب است در مسیر با او توانبخشی جدول زمانی است.”

طلایی دولت انتظار دارد که او را آماده برای رفتن به اردوگاه های آموزشی در اواخر ماه سپتامبر. این سخت است برای کر برای دیدن تامپسون از دست دادن چیزی است که او را دوست دارد بسیار.

“این بسیار نا امید کننده سال به صورت کلی اما من فکر می کنم او تقریبا از جنگل. او یک ماه دور از این فصل و پایان دادن به او در حال حرکت به سمت یک تابستان آماده سازی برای فصل آینده با هم تیمی های خود را, بنابراین من فکر می کنم که یک مکان بسیار بهتر برای او به احساسی” کر گفت.

“من واقعا احساس بد برای او. کلی دوست دارد به بازی بسکتبال بسیار او را دوست دارد این بازی است. آن را به معنای بسیار به او. در برخی از راه او را به نوعی از دست داده اند بدون آن. او خیلی مضطرب به خارج وجود دارد در کف کمک به هم تیمی های خود.”

حال سؤال این خواهد بود که آیا تامپسون هنوز هم می خواهد به بازی در توکیو اگر او قادر است با وجود نداشتن بازگشت به بازی اکشن.

به روز رسانی در کاری بهبود و پیشرفت از یک چپ دست است که برنامه ریزی شده برای فوریه. 28 و او انتظار دارد که به پشت در دادگاه در ماه مارس است.

کاری Draymond سبز و تامپسون همه باید خود را ابراز امید بازی برای آمریکایی ها در این تابستان اگر سالم است. سبز شانس این تیم نامشخص است.

کر و تامپسون هنوز به بحث در مورد بازی های المپیک است.

“آن را از روی میز. آن را هنوز هم یک امکان” کر گفت. “… سلامت خود را به شماره 1 نگرانی بنابراین ما به نوعی عبور از پل که زمانی که ما به آن آمده است.”

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>