رزمندگان می گویند هیچ بازیکن نشان دادن نشانه هایی از ویروس

ساعت پس از اعلام رزمندگان نیت به بازی پنجشنبه گذشته بازی در برابر شبکه در خالی آرنا مدیر کل باب مایرز یه متن از صاحب جو Lacob: “آیا شما می بینید با آنچه در یوتا-Oklahoma City بازی؟”

به عنوان او را تماشا جاز و رعد و برق بازیکنان طلیعه کردن دادگاه و PA گوینده بگویید جمعیت این بازی لغو شد, مایرز می دانستند NBA شد در آستانه خاموش شدن است.

“فقط اتصال نقطه فوری من فکر می کردم این بود که رفتن آنها به حالت تعلیق در فصل” مایرز گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه. “آن فقط ایجاد یک وضعیت غیرقابل دفاع برای لیگ ما است.”

پس از هفت NBA بازیکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که لیگ اعلام نامحدود وقفه برای مقابله با این بیماری همه گیر. از شنبه هیچ رزمندگان بازیکنان نشان داده اند که علائم با توجه به مایرز.

در ضمن این تیم تعطیل عملیات تعقیب و گریز مرکز به عنوان مطابق با سن فرانسیسکو پناهگاه-در-محل فرمان. برای سه هفته بعد مقابل دفتر مربیان و بازیکنان سعی خواهد کرد تا در تماس باقی می ماند و حرکت نامحدود تعلیق از NBA فصل است.

مایرز گفت: رزمندگان نخواهد اداره آزمون مگر اینکه بازیکنان نشان می دهد علائم داشتن قرارداد COVID-19. این خبر که چهار Brooklyn Nets بازیکنان — سابق از جمله گلدن استیت رو به جلو Kevin Durant — آزمایش مثبت برای ویروس.

شبکه سمت چپ سان فرانسیسکو پس از کمیسر NBA آدم Silver اعلام کرد که لیگ را تعلیق زمانی که جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن برای تست مثبت در روز شنبه ، روز سه شنبه چند بازیکن از خواب بیدار شدم با علائم.

“من امیدوار هستم که هیچ کدام از ما بچه ها رفت و آویزان کردن با هر یک از بازیکنان خود را شب قبل از بازی ما” سر مربی Steve Kerr گفت: در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه. “من نمی دانم در صورتی که مورد یا نه.”

در حالی که شبکه خود را به حال بازیکنان تست شده توسط یک شرکت خصوصی پس از بازگشت به نیویورک رزمندگان داشته اند و بازیکنان خود را مورد آزمایش قرار — و نه به عنوان طولانی به عنوان آنها بدون علامت است.

“در کالیفرنیا درک من این است که این آزمون ها به راحتی در دسترس هستند و افرادی که علائم نباید انجام می شود که” مایرز گفت. “ما در حال درمان خودمان را هر گونه متفاوت از هر کس دیگری — من فکر می کنم که کار درست را انجام دهد.”

در این روز که به دنبال NBA, تعلیق, چند, رویدادهای ورزشی, لغو شد و یا به تعویق افتاد و محلی و فدرال دولت ها را تشویق قوانین سختگیرانه تر در اجتماعی فاصله. مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus رسیده 100 روز سه شنبه.

“NBA آمدن به توقف کمک بسیاری از مردم می آیند به درک” کر گفت. “این یکی از نقاط اوج آن در جامعه بزرگ می دانستند چقدر جدی بود.”

در ضمن با ساکنان سان فرانسیسکو و چند تن دیگر در منطقه خلیج شهرستانهای دستور به باقی می ماند در داخل و بس هر غیر ضروری سفر تا آوریل 7, رزمندگان بازیکنان و کارکنان نمی توانند کار کنند در تعقیب امکانات مرکز در شهرستان ماموریت خلیج محله.

بسیاری از بازیکنان ندارد و این به این معنی به کار کردن در خانه ایجاد یک چالش برای حفظ خود و مطبوع است. به صورت کلی تامپسون که دچار پاره لیگ قهرمانان آسیا در سمت چپ خود را تا زانو در آخرین ماه ژوئن NBA نهایی به این معنی که او را مجبور به ادامه ناتوانی در خود دارد. مایرز گفت: او ممکن است به صورت دوره ای کار با یک مربی در طول چند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>