رزمندگان’ راسل نه عرق کردن تجارت بحث

نیویورک — موضوع بی امان تجارت حدس و گمان d’angelo راسل بود که در کمال تعجب جیک جیک کردن خلق و خوی پس از سه تمرین در پایین منهتن.

Li-Ning کفش در دست در سراسر پل از سابق خود زادگاه بروکلین راسل گفت: او تعجب نیست که او بوده است که در شایعات به عنوان NBA مهلت تجارت (پنج شنبه در ظهر PST) نزدیک شدن.

“من راحت با اینکه ناراحت کننده” راسل گفت. “بسیاری از تیم ها می خواهند یک نقطه گارد و من تندرست در اطراف همین دلیل قرار نیست من در این گفتگو کنید و سعی کنید به من ؟

“این چیزی است که من بوده ام از طریق. من نمی توانم دروغ می گویند و من آن را نمی بینیم. من به وضوح آن را مشاهده کنید من باید برای پاسخ به سوالات در مورد آن من آن را ببینید اجتماعی (رسانه ها) زمانی که من به نوبه خود در تلویزیون بر من شنیدن در مورد آن پس از آن است که آنچه در آن است.”

گزارش های متعدد نشان داده اند که مینه سوتا تیمبرولوز که دنبال راسل در تابستان گذشته قبل از رزمندگان مشغول به کار با یک علامت-و-تجارت با شبکه هنوز هم بسیار علاقه مند در جفت 23 ساله گارد نقطه با حق رای دادن محور کارل-آنتونی شهرها.

در روز سه شنبه, ESPN گزارش داد که تیمبرولوز در حال مذاکره با راکت و بازها برای به دست آوردن پیش نویس دارایی برای ارسال به دولت طلایی در پتانسیل یک بسته برای راسل. نیویورک نیکز نیز گزارش علاقه مند در به دست آوردن او را.

در حالی که دولت طلایی را ترجیح می دهم به نگه داشتن به راسل تا آنها از دیدن بازی او را بیشتر با استفان کاری که باید بازگشت در ماه مارس از عمل جراحی بر روی دست چپ یک پیشنهاد است که شامل چندین آینده پیش نویس دارایی و کلاه امداد می تواند به اندازه کافی برای رزمندگان به طور جدی درگیر در تجارت شد.

اگر راسل معامله شدند او خواهد خود را به پیوستن چهارم تیم در چهار سال قابل توجه برای یک سابق همه ستاره و یکی از لیگ, گلزنان برتر.

“من در اینجا در حال حاضر” راسل گفت. “نه گفتن جایی که من در چند بعدی. بنابراین هر جا که من به پای من وجود دارد خواهد بود و من فقط آن را در آغوش و بهترین از آن.”

در بروکلین راسل به دست آورده شهرت برای بودن توپ-غالب گلزن. در حالت طلایی اما او نشان داده و او می تواند کار با توپ به طور موثر و معنی دار تر نقش در دفاع.

او به طور متوسط یک حرفه ای-بالا امتیاز در هر بازی (23.8) و 3 نقطه در صد (38.3) در حالی که به طور متوسط 6.3 کمک در 32.1 دقیقه در هر بازی.

در حالی که کاری و کلی تامپسون (سمت چپ عمل جراحی زانو) باقی می ماند کنار او نیز تاثیر مثبت بر روی یک جوان در اتاق قفل است که می داند که در طول یک بازسازی فصل یک مقدار زیادی می تواند تغییر به عنوان تجارت مهلت.

“من به مردم بگویید من پنج سال در جریان 10 گفت:” راسل که نظر خود را در لیگ veteran با وجود اینکه پیش نویس شماره 2 به طور کلی در سال 2016. “من نمی دانم چه 10 سال خواهد شد مانند نگاه برای من اما من با بهره گیری از آن ، این یک دیوانه حرفه ای است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>