رزمندگان,’ جدید علاوه بر تحت تاثیر قرار با وجود از دست دادن به لیکرز

سان فرانسیسکو — Steve Kerr دستورالعمل برای اندرو ویگینز قبل از اولین بازی با گلدن استیت شد ساده و اساسی: با حداکثر سرعت دویدن طبقه.

هیچ مورد نیاز و یا قوانین در مورد عکس. فقط برخی از خوب قدیمی فشار.

“و به او گفتم: مهم نیست چه اتفاقی می افتد ما نیاز شما را به با حداکثر سرعت دویدن کف هر دو روش'” کر گفت: پس از Wiggins گل 24 امتیاز در چشمگیر رزمندگان اولین شنبه شب 125-120 دست دادن به LeBron James و لیکرز.

جیمز تکیه بر حمایت از بازیگران به حمل بار تا زمانی که گرم می شود تا در نیمه دوم به پایان رسید و با 22 امتیاز و 11 پاس گل و هشت ریباند.

Wiggins شات 8 تا 12 با سه 3-اشاره گرها و اختصاص پنج نفر از رزمندگان’ 15 دزد. طلایی دولت به دست آورد و او را از مینه سوتا تیمبرولوز قبل از شنبه را آخرین مهلت در ازای d’angelo راسل یعقوب Evans سوم و عمری Spellman.

کر نیز قدردانی داشتن Wiggins به دفاع از جیمز “و در مسابقه حداقل تا جسمی.”

“این سخت ترین موقعیت به گارد در این روز در NBA” کر گفت.

Wiggins می دانستم که کار خود را در شب شماره 1 بود که به “رقابت” و تمرکز بر روی بازی اساسی بسکتبال. در حال حاضر او آماده است برای در آغوش یک شروع جدید از غرب با برخی آفتابی کالیفرنیا آب و هوا و استفان کاری به عنوان یک مشوق در حاشیه به عنوان دو بار MVP با این نسخهها کار از یک چپ دست.

“من گفتم که اگر آن اتفاق می افتد, اتفاق می افتد, آن را به عنوان یک برکت و رحمت در هر صورت” Wiggins گفت. “این همه چیز نیست واقعا احساس واقعی تا زمانی که آنها اعلام کرد نام من است.”

اوری بردلی اضافه شده 21 امتیاز با پنج 3-اشاره گرها و آنتونی دیویس بود 27 امتیاز و 10 پرتاب ریباند برای لس آنجلس در شب رزمندگان افتخار Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر در حادثه سقوط هلیکوپتر در دوران طلایی دولت در اولین بازی خانگی پس از این تصادف مرگبار Jan. 26 در جنوب کالیفرنیا.

لیکرز که از دست داده بود سه نفر از قبلی خود پنج نفر از جمله یک 121-111 شکست در خانه به هوستون در پنجشنبه سعی کردم به جلو و در دور سوم در برابر جدید-نگاه کنید اما رزمندگان طلایی امور خارجه باقی ماند فقط به اندازه کافی به آن را جالب پایین کشش.

Marquese Chriss شات 12 15 در راه به 26 امتیاز و برداشت نه ریباند برای رزمندگان که در 116-111 در اریک Paschall را dunk 3:13 بازی. Ky بومن کمک 10 کمک و اردن پول را به ثمر رساند 19 امتیاز بازی میآره.

ویگینز ” علاوه بر معنای زیادی به جوان طلایی امور خارجه هسته ای است که هنوز هم در اطراف در لیگ گذشته-محل تیم در 12-41.

“این است که او چه کسی است” Chriss گفت. “او یکی از افرادی که در نظر شما می تواند یک گلزن حرفه ای.”

برایانت ادای احترام

24-دوم لحظه سکوت برگزار شد برای نه حادثه سقوط هلیکوپتر که با افتخار در هوای آزاد, تصویری هیئت مدیره در تعقیب و گریز از مرکز. همه طرفداران دریافت یک سیاه برایانت تی شرت با Nos. 8 و 24 و Gianna را 2.

نه پرتوهای نور شد و درخشید تا از دادگاه قبل از بازی در یاد.

کر تحسین جیمز گفت: او را حمل بر برایانت میراث.

“شما در حال صحبت کردن در مورد دو تا از بزرگترین بازیکنان در تاریخ از این بازی است. LeBron در حال حاضر در حال انجام است. او انجام شده بود که بسیاری از حرفه ای” کر گفت. “هنگامی که او خودش را به عنوان یکی از بهترین او حمل بر میراث های قبلی نوابغ. این که چگونه این لیگ کار می کند. از آن خواهد شد بسیار عاطفی امشب برای همه ما افتخار کوبه.”

“… این شگفت انگیز است که حس از دست دادن و حتی برای کسانی از ما که او را نمی دانم ، همه چیز فقط احساس توخالی. ما غمگین برای کوبه و Gianna و دیگر خانواده ها همه درگیر. این چیزی است که نمی خواهید برای دریافت هر گونه آسان تر از حق دور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>