رزمندگان از دست دادن نهم در یک ردیف در صفحه اصلی

سان فرانسیسکو — Bradley Beal طول می کشد تا گرما برای دفاع از خود. او نمرات بزرگ هر چند واشنگتن نیست همیشه برنده هنگامی که او می کند. او را ترک کردن این همه ستاره تیم.

در حال حاضر Beal در حمله اشک است که باعث می شود او به نظر می رسد کاملا غیر قابل توقف. و او را به فکر کردن در مورد هر یک از کسانی که منفی متمرکز بر داشتن سرگرم کننده — و برنده ،

Beal تا به حال 34 امتیاز هشت پاس گل و یک فصل-بهترین پنج دزد و جادوگران برنده طلایی رزمندگان امور خارجه’ صفحه اصلی دادگاه برای اولین بار در شش سال با 124-110 پیروزی یکشنبه شب.

“من می تواند مراقبت کمتر در مورد چگونه من بازی تا زمانی که ما در حال برنده شدن به اوج حرفه ای و کسانی که بازی خوب چیست, ضبط ؟ ما 1-9 زمانی که من نمره 40 یا چیزی. که وحشتناک” Beal گفت. “من خوشحال هستم که در مورد. من قصد ندارم به نشستن در اینجا و مانند ‘اوه آره, اما من 40 به ثمر رساند.’ ما رو به پیروزی و این چیزی است که من در مورد.”

Beal به ثمر رساند تا حداقل 25 امتیاز در حق رای دادن-رکورد 18 راست بازی. او به ثمر رساند 20 در اولیه 8:51 بازی و تا به حال 27 توسط halftime ساخت شش هفت 3-اشاره گرها در نیمه اول در حالی که تیراندازی 10 تا 24 کلی.

“بازیکنان می دانند, می دانند او غیر ممکن است به گارد” جادوگران مربی اسکات بروکس گفت. “او یکی از نخبگان است. در حال حاضر وجود دارد جیمز (سخت). او تنها یک نمره امتیاز بیشتر از او. او واقعا کارآمد است. بد نیست. شما می توانید تصور کنید اگر او یک ستاره تمام آنچه که او انجام می شود در حال حاضر؟”

اندرو ویگینز به ثمر رساند 27 امتیاز و Marquese Chriss اضافه شده 12 امتیاز و 13 ریباند. اریک Paschall اردن پول و Mychal مولدر هر یک به ثمر رساند 17 امتیاز زمین در طلایی دولت نهم مستقیم شکست در تعقیب و گریز از مرکز.

Beal — آینده 42 نقطه عملکرد در 10 نقطه از دست دادن در ایالت یوتا در شب جمعه — به ثمر رساند تا 214 امتیاز برای 42.8 نقطه متوسط بیش از گذشته پنج بازی برای جادوگران که تا به حال از دست داده و چهار نفر از پنج. دیویس Bertans اضافه شده 29 امتیاز زمین با هشت 3-اشاره گر.

رزمندگان خود را به حال شش بازی برنده خط خط در برابر واشنگتن جامعی و پنج در یک ردیف در صفحه اصلی.

آنها هنوز هم بدون Stephen Curry که امیدوار به بازگشت برای روز یکشنبه بازی از شکسته دست چپ او مجروح در برابر ققنوس در Oct. 30. او برنامه ریزی شده است برای تمرین با G-لیگ سانتا کروز رزمندگان در روز دوشنبه قبل از گام بعدی تعیین می شود.

Wiggins مشتاق است تا در نهایت بازی با کاری و ببینید که چگونه “است که رفتن به باز کردن طبقه برای هر کس دیگری.”

“آن را یک تفاوت بزرگ به خصوص برای افرادی که می توانید درایو و حمله به سبد خرید به دلیل خصوصی به جذب مقدار زیادی از توجه” Wiggins گفت.

طلایی جدید دولت استارت ژوئن Toscano-اندرسون بود که در صف شروع برای اولین بار در پنج شنبه شب از پیروزی در ققنوس به پایان رسید که در هشت بازی از دست دادن خط تا به حال پنج کمک می کند. او با پوشیدن پیراهن شماره 95 بیشترین تعداد تا کنون استفاده شده توسط حق رای دادن.

کاری آماده

کاری رفت و از طریق گسترده ای در جلسه دادگاه قبل از رفتن به سانتا کروز. دو بار MVP از دست رفته خود را 56 مستقیم بازی.

جادوگران مربی اسکات بروکس برخوردار تماشای سواحل غرب بازی که تیم انجام می شود شرق — و او از دست رفته کاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im