رزمندگان’ Kerr, Seahawks’ کارول تیم برای مربیگری پادکست

“پیت در اینجا ما به” رزمندگان سر مربی استیو کر آغاز می شود اولین قسمت از پادکست خود را با Seattle Seahawks پیت کارول مربی. “اجازه دهید بحث در مورد چرا ما اینجا هستیم.”

به جمع آوری پول برای COVID-19 امداد دوستان دیرین کر و کارول آغاز شد “پرواز مربی” پادکست در مورد مربیگری و قهرمانی در سطح تیم ها در NBA و NFL در رابطه با Spotify که کمک $100,000 به رزمندگان جامعه پایه و اساس است.

“ما می دانستیم که این نوع از پادکست وجود ندارد,” کر گفت. “بنابراین ما می خواستیم به آن را انجام دهد نه تنها به عنوان یک خیریه تلاش, اما همچنین یک راه برای به اشتراک گذاشتن پیام ما با شنوندگان و جوان مربیان است.”

به افتخار ملی, معلم, تقدیر روز رزمندگان و هیولت پاکارد شرکت در سه شنبه اهدا مجموع $250,000 مورد استفاده قرار گیرد به خرید بیش از 650 لپ تاپ برای کمک به منطقه خلیج کودکان به عنوان آنها مجبور به یادگیری از خانه در حالی که مدارس در حال تعطیل در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برای کر آن را فرصتی برای استفاده از تجربه خود را پشت یک میکروفون برای تولید پول برای کمک به کسانی که نیاز دارند. قبل از او سه بار قهرمان سر مربی از رزمندگان کر را resumé شامل هشت سال به عنوان یک پخش کننده برای ترنر.

با الهام از سابق دانشگاه کنتاکی standout و بازیکن NBA رکس چاپمن که خواسته خود را تقریبا از 700 ، 000 پیروان در توییتر برای کمک به بانک غذا در کنتاکی کر و کارول بحث شروع یک پادکست به منظور درایو پول محلی خود را باعث می شود.

که زمانی که کر به نام بیل سیمونز معروف sportswriter و پادکست میزبان که شرکت رینگر به تازگی خریداری شده توسط Spotify گزارش $196 میلیون. سیمونز توافق برای کمک به دریافت این پادکست از روی زمین با میزبانی آن را در سایت خود ارائه از راه دور تولید و ارسال کر و کارول تجهیزات که شامل یک میکروفون و یک بالا پایان voice recorder.

یک بار در هفته کر و کارول در یک ساعته تماس تصویری و بحث در مورد موضوعات مختلف از چگونه برای ایجاد یک تیم فرهنگ آماده شدن برای یک پیش نویس و یادگیری از ضرر و زیان در NBA Finals و سوپر باول. آنها همچنین در مصاحبه با نیویورک تایمز’ نویسنده پرفروش دکتر برنه براون و برنامه ریزی برای صحبت با لس آنجلس داجرز مدیر دیو رابرتز به زودی. با سه قسمت در حال حاضر ثبت آنها برنامه ریزی برای انجام در مجموع 10 قبل از تصمیم گیری اگر می خواهید آنها را ادامه خواهد داد.

هنوز هم موقت و خیریه طبیعت پادکست نشده مانع Kerr این رقابت است. کر گوش به هر قسمت از آن منتشر شده به نقد خود است. در انجام این کار او را تصادفا در برخی از یادداشت های مفید خود را. تحت تاثیر قرار با کارول مربیگری سبک از روز خود را در USC کر اغلب میدارد راهنمایی از شرکت میزبان چیزی است که قدمت آن به سال 2014 زمانی که کر بازدید کارول و تیم خود را در سیاتل به عنوان او آماده برای بیش از رزمندگان.

“من در بر داشت که با رفتن به عقب و گوش دادن, من نه تنها تلاش برای کشف کردن راه برای بهتر در پادکست واقعی اما من نوشتن یادداشت برای چیزهایی که من فکر می کنم برای رزمندگان و چگونه من می خواهم به مربی این تیم” کر گفت. “پس از آن واقع شده است یک پروژه سرگرم کننده اما همچنین یک مولد یکی از نظر آماده سازی برای فصل آینده است.”

در حالی که کر و کارول صورت نامحدود به تعویق افتادن ورزشی, کالیفرنیا, مقامات اعلام کرد در حال حاضر که مدارس قادر به بازگشایی این مدرسه در سال به علت بیماری همه گیر کوروناویروس شرایط. در تاریخ 1 آوریل سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond گفت: دولت متعهد به آموزش از راه دور باقی مانده از سال تحصیلی.

برای خانواده های کم درآمد انشعابات مدرسه آتن در حال گسترده تأثیر منابع مراقبت های بهداشتی مواد غذایی و آموزش مداوم. با کلاس های درس بسته کودکان نیاز به دسترسی به یک کامپیوتر برای برقراری ارتباط با معلمان خود و پیشبرد به بعد کلاس.

“ما هنوز هم هزاران نفر از دانش آموزان که قادر به دسترسی کامل به آموزش و پرورش خود را به دلیل فقدان تکنولوژی” گفت: اوکلند Unified School District ارتباطات مدیر جان ساساکی. “این کمک های مالی خواهد شد یک راه طولانی به ما ارائه به دانش آموزان دسترسی است که هر کس سزاوار است.”

کر اذعان او نمی خواهد بود قادر به انجام این کار در میان یک فصل اما با NBA در وقفه و فصل NFL در عین حال برای شروع پادکست فراهم می کند وسیله ای برای به عقب در حالی که همچنین گسترش خود با مربیگری آموزش و پرورش است.

“ما باید زمان” کر گفت. “و ما می تواند به افزایش آگاهی و جمع آوری پول و برخی از سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de