رزمندگان نگه داشتن نزدیک به خورشید است اما در پاییز کوتاه در 112-106 از دست دادن

ققنوس — رزمندگان مرکز Marquese Chriss ایستاده بود بالاتر از حریف خود را خیره کردن را از طریق یک شرور facemask.

Chriss آغاز شده که در رزمندگان’ 112-106 به از دست دادن خورشید در صحبت کردن چوب توچال عرصه روز چهارشنبه آمده است یک راه طولانی از خود rookie فصل در ققنوس. خود را بلوک از خورشید به جلو یونس بولدن را لیآپ در سه ماهه دوم بر اعتماد به نفس Chriss پیدا کرده است در دولت طلایی.

در هشتم متوالی شروع در مرکز Chriss ادامه داد: به همین دلیل است که نشان رزمندگان هیجان زده در مورد خود را در دراز مدت مناسب است. او ورزشکاری احساس برای بازی و تمایل به بازی نقش خود را ارائه کرده اند که رزمندگان با ارزش تنبلی و سنگینی حرکت کردن تهدید و توسعه لبه محافظ.

اما Chriss’ بازی منعکس آنچه رفت را اشتباه برای رزمندگان (12-43) در نهایی خود را قبل از بازی همه ستاره. هر چند او به پایان رسید و با 18 امتیاز 7-برای-11 تیر 12 ریباند و سه پاس گل و سه بلوک او نیز توپ را بیش از سه بار.

به طور کلی رزمندگان شات 50.6 درصد و بالغ بر 27 کمک, اما متعهد 22 گردش است که منجر به 32 امتیاز برای خورشید (22-33) و 14 کمتر شات تلاش است. آنها نیز تا به حال یک زمان سخت حاوی خورشید گارد Devin بوکر (27 امتیاز هشت کمک و پنج ریباند).

با وجود این رزمندگان,’ مبارزات آنها هنوز هم یک شانس برای برنده شدن در اواخر بعد از Chriss’ و-1 لیآپ قطع ققنوس 11-نقطه سه ماهه چهارم منجر به چهار با 6:07 باقی مانده است. که خواهد بود به عنوان نزدیک به عنوان رزمندگان را دریافت کنید.

پس از سقوط به 10 نقطه سوراخ پس از سه ماهه اول است که در آن نه گردش منجر به 13 امتیاز برای خورشید رزمندگان outscored آنها 82-78 هر چند که در اوایل کسری ثابت بیش از حد برای غلبه بر.

به عنوان اغلب مورد بوده است در این فصل وجود دارد چند امیدوار کننده اجرای برنامه در حالت طلایی را از دست دادن. ساخت اولین شروع خود را در نقطه گارد rookie اردن پول تا به حال 12 امتیاز در 4 از 12 تیر و سه پاس گل در 32 دقیقه است.

اریک Paschall خواهد شد که رقابت در روز جمعه Rising Stars challenge بیش از همه ستاره رفت برای 12 امتیاز 5-از-8 تیراندازی با شش ریباند و دو پاس گل.

در ضمن اندرو ویگینز در سومین بازی پس از اینکه به دست آورد که توسط رزمندگان در هفته گذشته پرفروش تجارت با تیمبرولوز به پایان رسید و با 27 امتیاز 9-از-14 تیراندازی (3 و 4 از 3 نقطه محدوده) چهار ریباند و پنج پاس گل چهار بلوک و دو دزد در 34 دقیقه است.

جرمی Pargo (15 امتیاز در 6-از-11 تیراندازی و دو کمک) a 33-year-old guard نیز تحت تاثیر قرار در آنچه که می تواند آخرین بازی قبل از 10 روز قرارداد منقضی می شود.

برای بقیه این قرعه کشی محدود فصل رزمندگان را ادامه خواهد داد به اولویت بندی acclimating ویگینز و توسعه بازیکنان like Chriss که نقش بازی می تواند فصل آینده است.

کاری پیشرفت

کاری است که در برخی از غیر-تماس با بخش هایی از عمل او با این نسخهها کار از یک شکسته دست چپ مانند “توهین آمیز 5 بر 0 چیزهای” سر مربی Steve Kerr گفت.

رزمندگان طرح پزشکی دیگر به روز رسانی برای دو بار MVP در فوریه. 28. کاری کرده است گفت که او امیدوار است به بازی در ماه آینده به عنوان برنامه ریزی شده اگر همه به خوبی می رود.

“او در آینده در اطراف” کر گفت: پس از shootaround اوایل روز چهارشنبه. “در حال حاضر همه چیز را برای رفتن هموار و او فقط در تلاش برای ساخت مطبوع پایه و تلاش برای نگه داشتن بهتر شدن است.”

وجود ندارد یک تاریخ خاص برای زمانی که کاری را به بازگشت به تماس با مته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>