رزمندگان گرفتن تجارت ارائه می دهد برای راسل

رزمندگان خیلی دوست دارم تا ببینید که چگونه d’angelo راسل و استفان کاری متناسب با هم در دادگاه این فصل اما هر دو نیکز و تیمبرولوز در حال بنا به گزارش هل دادن سخت به تجارت طلایی دولت 23 ساله گارد قبل از پنجشنبه NBA مهلت تجارت.

نیویورک SNY تایید یکشنبه شب نیکز را درگیر رزمندگان در تجارت بحث برای راسل و در میان بازیکنانی که آمده اند تا در این مذاکرات در حال بابی Portis و فرانک Ntilikina.

علاوه بر این رزمندگان هنوز هم شنیدن تجارت رزین از تیمبرولوز با توجه به ورزشی است. مینه سوتا است که گفته می شود ارائه بسته های کوچک به جلو اندرو ویگینز, اما آن را نیز گزارش تمایلی به این سال دور اول انتخاب کنید.

“وجود دارد یک معامله به اینجا بود:” یک منبع گفته ورزشی در مورد گرگ جفت شدن “اما چیزی را به شما بدهد.”

در حالی که هر دو تیم به شدت به دنبال راسل رزمندگان ندارد و بسیاری از انگیزه برای بخش راه فعلی خود را پیشرو گلزن (23.8 امتیاز در هر بازی). آنها می خواهم که به دور توسط یک وحشت را از هم نیکز یا تیمبرولوز که در نیاز ناامید از تاثیر بازیکن مانند راسل.

نیکز’ گزارش تمایل به شامل Portis خواهد بود یک نقطه شروع است. Portis که تبدیل به 25 هفته آینده, کلاسیک کشش 4 به 6 فوت-10 سابق آرکانزاس ستاره تیراندازی حرفه ای-بهترین 40 درصد 3-اشاره گر. Ntilikina این نیکز’ پشتیبان گیری نقطه گارد اگر شده یک ناامیدی بزرگ پس از قرعه کشی انتخاب کنید دو سال پیش.

با وجود نشان دادن برخی از بهبود در این فصل به خصوص در دفاع Wiggins نمی خواهد به نظر می رسد به ارتقاء بیش از راسل.

آن می ایستد به همین دلیل رزمندگان را باید جبران شود با قرعه کشی انتخاب کنید در هر بالقوه راسل مقابله با نیکز یا تیمبرولوز.

باید طلایی دولت تصمیم بگیرید — یا در حال حاضر تصمیم گرفت که جفت شدن راسل با سالم کاری و کلی تامپسون در فصل آینده ندارد مطلوب آن را حس بیشتری صبر کنید تا ماه جولای به هماهنگ یک تجارت است. رزمندگان که در حال حاضر سخت دربسته تا پایان فصل به دلیل علامت-و-تجارت برای راسل را باید انعطاف پذیری بیشتری هنگامی که خود را ناامید کننده فصل به طور منظم می بندد. حقوق و دستمزد خود را کلاه وضعیت نمی تواند encumbered به دلیل سخت درپوش را برداشته و آنها می دانند که قرعه کشی نقطه آنها می شود پیش نویس در آنها یک تصویر واضح تر از توانایی های بالقوه تجارت دارایی.

با نگه داشتن بر روی راسل تا ژوئیه رزمندگان, که همچنین یک $17.1 میلیون تجارت استثنا مانده از Andre Iguodala تجارت خواهد بود در موقعیت به تعقیب پس از هر همه ستاره که در دسترس می شود. چه کسی می داند که اگر آنها به شما گرفتن یک شات در بچه ها مانند جادوگران’ Bradley Beal این 76ers’ بن سیمونز یا حتی تی’Wolves’ کارل-آنتونی شهرها و یا دیگران’ Giannis Antetekounmpo? در هر صورت داشتن راسل بالا 5 انتخاب کنید و یک $17.1 میلیون تجارت استثنا خواهد ترک آنها به خوبی مسلح به بمب دارای قدرت تخریبی مقابله.

آن گزارش شده است یکی از رزمندگان’ انگیزه می تواند در اجتناب از مالیات لوکس و تکرار مالیات اما این تیم مالکیت نشان داده است تمایل به پرداخت هر هزینه های همراه با ساخت یک عنوان کالیبر تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>